Końcowe wyniki zawodów                                                     2012-06-23 14:13:04
                            Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint
=== UKS Azymut 45 Gdynia ==================================================Orienteering Organiser===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: 10R        680.0km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Bielecki Michał          UKS Siódemka Rumia   SIO              8.32  +      0.00
  1.Markowska Pola           Indywidualnie        IND             19.49  +     11.17
 
Końcowe wyniki zawodów: K10        680.0km    0m 7k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Żurek Marta              UKS Siódemka Rumia   SIO              8.07  +      0.00
  2.Pesta Anna               UKS Azymut 45 Gdynia AZY              8.43  +      0.36
  3.Nowak Anna               UKS Azymut 45 Gdynia AZY             10.39  +      2.32
  4.Żurek Julia              UKS Siódemka Rumia   SIO             11.41  +      3.34
    Petka Kornelia           UKS Siódemka Rumia   SIO         NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K12        840.0km    0m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Blank Wiktoria           UKS Azymut 45 Gdynia AZY              6.00  +      0.00
  2.Bielecka Aleksandra      UKS Siódemka Rumia   SIO              6.53  +      0.53
  3.Melzer Zofia             UKS Siódemka Rumia   SIO              7.18  +      1.18
  4.Błaszkiewicz Karolina    UKS Siódemka Rumia   SIO             10.02  +      4.02
 
Końcowe wyniki zawodów: K14        1580.0km    0m 9k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Morawska Zuzanna         UKS Azymut 45 Gdynia AZY             12.30  +      0.00
  2.Bielecka Alicja          UKS Siódemka Rumia   SIO             15.13  +      2.43
  3.Gšbka Kamila             UKS Siódemka Rumia   SIO             18.09  +      5.39
  4.Dawidowska Natalia       UKS Siódemka Rumia   SIO             19.56  +      7.26
    Trejtowicz Anna          UKS Siódemka Rumia   SIO         NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K16        1900.0km    0m 9k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Graczyk Karolina         GKS Luzino           LUZ             15.06  +      0.00
  2.Pipka Magda              GKS Luzino           LUZ             15.43  +      0.37
  3.Bartosiewicz Natalia     GKS Luzino           LUZ             17.49  +      2.43
  4.Okroj Magda              GKS Luzino           LUZ             19.45  +      4.39
  5.Andrzejewska Agnieszka   UKS Azymut 45 Gdynia AZY             20.36  +      5.30
 
Końcowe wyniki zawodów: K18        2210.0km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zamojska Angelika        UKS Siódemka Rumia   SIO             15.34  +      0.00
  2.Kantecka Michalina       UKS Siódemka Rumia   SIO             16.59  +      1.25
  3.Wiœniewska Edyta         UKS Siódemka Rumia   SIO             18.40  +      3.06
  4.KuŸba Justyna            UKS Siódemka Rumia   SIO             18.51  +      3.17
  5.Grablowska Dorota        UKS Azymut 45 Gdynia AZY             19.33  +      3.59
 
Końcowe wyniki zawodów: K20/21     2420.0km    0m 12k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wieleba Marlena          UKS Siódemka Rumia   SIO             16.16  +      0.00  R:    0p
  2.Konkol-Klimczak Wioletta UKS Siódemka Rumia   SIO             17.24  +      1.08  R:    0p
  3.Zamojska Ewelina         UKS Siódemka Rumia   SIO             19.48  +      3.32  R:    0p
  4.Kozieł Marta             UKS Siódemka Rumia   SIO             20.44  +      4.28  R:    0p
  5.Pawlicka Alicja          GKS Luzino           LUZ             21.59  +      5.43  R:    0p
  6.Treszczotko Dominika     18 Białostocki Pułk  BPR             27.46  +     11.30  R:    0p
 
Końcowe wyniki zawodów: K35        1900.0km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nowak Beata              UKS Azymut 45 Gdynia AZY             14.18  +      0.00
  2.Morawska Irena           UKS Azymut 45 Gdynia AZY             17.24  +      3.06
  3.Zamojska Anna            UKS Azymut 45 Gdynia AZY             18.22  +      4.04
  4.Deptulska Agnieszka      UKS Siódemka Rumia   SIO             21.00  +      6.42
  5.Witkowska Izabela        UKS Azymut 45 Gdynia AZY             21.20  +      7.02
 
Końcowe wyniki zawodów: M10        840.0km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nowak Grzegorz           UKS Azymut 45 Gdynia AZY              6.14  +      0.00
  2.Partyka Kacper           UKS Azymut 45 Gdynia AZY             15.09  +      8.55
    Porzycz Grzegorz         UKS Azymut 45 Gdynia AZY         NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M12        910.0km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Żurek Grzegorz           UKS Siódemka Rumia   SIO              6.29  +      0.00
  2.KuŸba Jakub              UKS Siódemka Rumia   SIO              7.28  +      0.59
  3.Ogdowski Bartłomiej      UKS Siódemka Rumia   SIO              7.33  +      1.04
  4.Machalewski Wojtek       UKS Siódemka Rumia   SIO              8.30  +      2.01
  5.Liecau Maciej            UKS Siódemka Rumia   SIO              9.04  +      2.35
  6.RudŸ Filip               UKS Siódemka Rumia   SIO             13.57  +      7.28
 
Końcowe wyniki zawodów: M14        1900.0km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Socik Mateusz            UKS Siódemka Rumia   SIO             14.44  +      0.00
  2.Melzer Szymon            UKS Siódemka Rumia   SIO             17.38  +      2.54
  3.Petka Kacper             UKS Siódemka Rumia   SIO             22.42  +      7.58
 
Końcowe wyniki zawodów: M16        2210.0km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Piotrowski Radosław      UKS Azymut 45 Gdynia AZY             13.11  +      0.00
  2.Wiœniewski Łukasz        UKS Siódemka Rumia   SIO             14.09  +      0.58
  3.Porzycz Zbigniew         UKS Azymut 45 Gdynia AZY             15.04  +      1.53
  4.Grzybek Paweł            UKS Siódemka Rumia   SIO             15.45  +      2.34
  5.Socik Sebastian          UKS Siódemka Rumia   SIO             16.35  +      3.24
  6.Zawielak Kamil           GKS Luzino           LUZ             18.44  +      5.33
  7.Potrykus Wojciech        UKS Siódemka Rumia   SIO             25.54  +     12.43
 
Końcowe wyniki zawodów: M18        2420.0km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Piechowski Marcin        UKS Siódemka Rumia   SIO             14.52  +      0.00
  2.Zamojski Paweł           UKS Siódemka Rumia   SIO             15.30  +      0.38
  3.Deptulski Mateusz        UKS Siódemka Rumia   SIO             20.34  +      5.42
 
Końcowe wyniki zawodów: M20/21     2820.0km    0m 11k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kowalczyk Jacek          UKS Azymut 45 Gdynia AZY             14.51  +      0.00  R:    0p
  2.Lipieński Paweł          UKS Siódemka Rumia   SIO             16.19  +      1.28  R:    0p
  3.Olech Przemysław         UKS Siódemka Rumia   SIO             16.30  +      1.39  R:    0p
  4.Treszczotko Mariusz      18 Białostocki Pułk  BPR             24.38  +      9.47  R:    0p
 
Końcowe wyniki zawodów: M35        2420.0km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mientki Sebastian        UMKS Orkan Ostróda   OST             17.50  +      0.00
  2.Pesta Adam               Indywidualnie        IND             19.21  +      1.31
  3.Witkowski Adam           UKS Azymut 45 Gdynia AZY             19.34  +      1.44
 
Końcowe wyniki zawodów: M45        2210.0km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Morawski Paweł           UKS Azymut 45 Gdynia AZY             15.41  +      0.00
  2.Andrzejewski Leszek      UKS Azymut 45 Gdynia AZY             16.49  +      1.08
  3.Deptulski Tomasz         UKS Siódemka Rumia   SIO             18.41  +      3.00
  4.Szulżycki Kazimierz      UMKS Orkan Ostróda   OST             18.45  +      3.04
  5.Szmidtka Wiesław         GKS Luzino           LUZ             19.42  +      4.01
  6.Ćwikałowski Waldemar     Indywidualnie        IND             22.01  +      6.20
 
Końcowe wyniki zawodów: M60+       1900.0km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mientki Tadeusz          UMKS Orkan Ostróda   OST             14.04  +      0.00
  2.WoŸniak Henryk           UMKS Orkan Ostróda   OST             16.43  +      2.39
  3.Wojtyła Jerzy            UMKS Orkan Ostróda   OST             18.49  +      4.45
  4.Czabański Edward         Indywidualnie        IND             23.53  +      9.49
 
Końcowe wyniki zawodów: Open       1580.0km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Markowski Marek          Indywidualnie        IND             15.39  +      0.00
  2.Bielecka Kornelia        UKS Siódemka Rumia   SIO             16.54  +      1.15