Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                                                        2013-08-24 18:53:10
                                                                                         Grand Prix Pomorza 2013
===UKS Azymut 45 Gdyna=====================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10         1.0km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-61      2-62      3-34      4-35      5-63      6-100   
  1 Pluta Aleksandra               28.23  2.27/1*   7.36/1*  16.42/1*  19.18/1*  24.40/1*  28.10/1*  28.23/1* 
    UKS Arkady Raszków                    2.27/1*   5.09/1*   9.06/1*   2.36/1*   5.22/2    3.30/1*   0.13/1* 
  2 Pesta Anna                     37.32  3.07/2   12.28/2   25.23/2   28.54/2   33.33/2   37.16/2   37.32/2  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  3.07/2    9.21/2   12.55/2    3.31/2    4.39/1*   3.43/2    0.16/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10N        0.0km    0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-62      3-35      4-63      5-100   
  1 Muller Iga                 0b.PK 19.42  1.51/1*   6.32/1*  12.56/1*  17.28/1*  19.26/1*  19.42/1* 
    UMKS Kwidzyn                          1.51/1*   4.41/2    6.24/2    4.32/2    1.58/2    0.16/4  
  2 Rutkowska Magda            0b.PK 21.52  3.02/6    7.27/2   14.11/2   19.05/2   21.34/2   21.52/2  
    UKS Siódemka Rumia                    3.02/6    4.25/1*   6.44/4    4.54/5    2.29/5    0.18/5  
  3 Nowak Anna                 0b.PK 22.36  2.14/2    9.31/5   15.57/3   20.26/3   22.21/3   22.36/3  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  2.14/2    7.17/5    6.26/3    4.29/1*   1.55/1*   0.15/3  
  4 Powichrowska Ilona         0b.PK 23.59  2.28/3    8.55/4   16.19/4   21.14/4   23.45/4   23.59/4  
    UKS OSiR Gra Kalwaria                 2.28/3    6.27/4    7.24/5    4.55/6    2.31/6    0.14/1* 
  5 Sikora Wiktoria            0b.PK 24.04  2.34/4   10.34/6   16.52/5   21.41/5   23.50/5   24.04/5  
    UKS Arkady Raszków                    2.34/4    8.00/6    6.18/1*   4.49/3    2.09/3    0.14/1* 
  6 Sobiepanek Zuzanna         0b.PK 26.39  2.52/5    8.39/3   19.07/6   23.57/6   26.21/6   26.39/6  
    UKS OSiR Gra Kalwaria                 2.52/5    5.47/3   10.28/6    4.50/4    2.24/4    0.18/5  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12         1.0km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-61      2-62      3-34      4-35      5-36      6-100   
  1 Kozłowska Olga                 16.59  2.04/8    5.27/2    9.39/1*  11.02/1*  14.26/1*  16.45/1*  16.59/1* 
    UKS Patria Młynne                     2.04/8    3.23/4    4.12/1*   1.23/5    3.24/6    2.19/4    0.14/6  
  2 Kozłowska Maria                17.08  2.03/6    5.36/4    9.56/3   11.20/3   14.29/2   16.51/2   17.08/2  
    UKS Patria Młynne                     2.03/6    3.33/5    4.20/3    1.24/6    3.09/2    2.22/6    0.17/18 
  3 Deyna Natalia                  17.30  2.02/4    5.20/1*   9.47/2   11.12/2   14.46/3   17.17/3   17.30/3  
    UMKS Kwidzyn                          2.02/4    3.18/2    4.27/5    1.25/7    3.34/8    2.31/10   0.13/2  
  4 Pudlis Natalia                 18.16  3.36/15   7.21/12  11.35/6   12.46/5   15.55/5   18.03/4   18.16/4  
    UMKS Kwidzyn                          3.36/15   3.45/11   4.14/2    1.11/1*   3.09/2    2.08/1*   0.13/2  
  5 Berg Weronika                  18.28  2.01/3    5.37/5   10.32/4   12.02/4   15.54/4   18.13/5   18.28/5  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  2.01/3    3.36/7    4.55/6    1.30/9    3.52/9    2.19/4    0.15/11 
  6 Szuba Natalia                  19.05  2.02/4    6.04/7   11.19/5   12.56/6   16.25/6   18.51/6   19.05/6  
    UMKS Kwidzyn                          2.02/4    4.02/12   5.15/8    1.37/12   3.29/7    2.26/8    0.14/6  
  7 Żurek Marta                    19.58  1.48/1*   5.28/3   11.59/8   13.18/7   17.35/8   19.44/7   19.58/7  
    UKS Siódemka Rumia                    1.48/1*   3.40/10   6.31/15   1.19/4    4.17/14   2.09/2    0.14/6  
  8 Smektała Klaudia               20.17  3.16/13   6.52/10  12.40/10  14.05/8   17.28/7   20.02/8   20.17/8  
    BUKOS                                 3.16/13   3.36/7    5.48/12   1.25/7    3.23/5    2.34/11   0.15/11 
  9 Mejza Lidia                    20.49  2.26/11   6.05/8   11.51/7   14.08/10  18.09/9   20.34/9   20.49/9  
    BUKOS                                 2.26/11   3.39/9    5.46/11   2.17/17   4.01/12   2.25/7    0.15/11 
 10 Melzer Zofia                   21.02  2.00/2    7.39/13  13.14/12  14.50/12  18.11/10  20.47/10  21.02/10 
    UKS Siódemka Rumia                    2.00/2    5.39/18   5.35/9    1.36/11   3.21/4    2.36/12   0.15/11 
 11 Kwidzińska Dominika            21.12  2.05/9    7.41/14  14.28/14  15.42/13  18.48/12  20.59/11  21.12/11 
    UKS Azymut 45 Gdynia                  2.05/9    5.36/17   6.47/16   1.14/3    3.06/1*   2.11/3    0.13/2  
 12 Dunajska Zuzanna               21.16  2.17/10   6.46/9   12.23/9   14.05/8   18.35/11  21.02/12  21.16/12 
    UKS Azymut 45 Gdynia                  2.17/10   4.29/13   5.37/10   1.42/14   4.30/15   2.27/9    0.14/6  
 13 Niezgódka Dominika             23.14  6.27/18   9.41/17  14.50/15  16.21/14  20.21/13  23.00/13  23.14/13 
    UKS Arkady Raszków                    6.27/18   3.14/1*   5.09/7    1.31/10   4.00/11   2.39/13   0.14/6  
 14 Żurek Julia                    24.26  5.52/17   9.14/16  15.07/16  17.12/15  21.15/14  24.14/14  24.26/14 
    UKS Siódemka Rumia                    5.52/17   3.22/3    5.53/13   2.05/16   4.03/13   2.59/16   0.12/1* 
 15 Kluska Aleksandra              26.05  2.03/6    5.38/6   13.06/11  14.43/11  23.07/16  25.49/15  26.05/15 
    MKS Skarmat Toruń                     2.03/6    3.35/6    7.28/18   1.37/12   8.24/19   2.42/14   0.16/16 
 16 Landowska Dominika             26.56  3.32/14   8.40/15  16.07/17  17.55/16  22.46/15  26.38/16  26.56/16 
    UKS Siódemka Rumia                    3.32/14   5.08/16   7.27/17   1.48/15   4.51/16   3.52/19   0.18/19 
 17 Sołowiej Alicja                27.55  2.40/12   7.18/11  13.30/13  18.49/17  24.15/17  27.42/17  27.55/17 
    MKS Start Lublin                      2.40/12   4.38/15   6.12/14   5.19/19   5.26/17   3.27/17   0.13/2  
 18 Domańska Oliwia                32.53 13.34/19  19.18/19  23.38/18  24.49/18  28.47/18  32.37/18  32.53/18 
    JW 5700 Międzyrzecz                  13.34/19   5.44/19   4.20/3    1.11/1*   3.58/10   3.50/18   0.16/16 
 19 Wojdyła Kamila                 35.51  5.17/16   9.53/18  23.52/19  26.51/19  32.43/19  35.36/19  35.51/19 
    UKS Azymut 45 Gdynia                  5.17/16   4.36/14  13.59/19   2.59/18   5.52/18   2.53/15   0.15/11 
    Niedbała Zuzanna           NKl            /    10.49/    18.46/    20.38/    38.21/    41.20/    41.36/   
    UKS Azymut 45 Gdynia                      /         /     7.57/     1.52/    17.43/     2.59/     0.16/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14         1.0km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-48      2-51      3-39      4-66      5-46      6-56      7-57      8-35      9-37     10-100   
  1 Morawska Zuzanna               34.11  5.07/1*   9.50/1*  12.19/1*  15.06/1*  20.59/1*  25.11/1*  27.54/1*  29.38/1*  32.45/1*  34.00/1*  34.11/1* 
    UKS Azymut 45 Gdynia                  5.07/1*   4.43/2    2.29/1*   2.47/1*   5.53/1*   4.12/2    2.43/1*   1.44/1*   3.07/1*   1.15/1*   0.11/1* 
  2 Teslenko Ksenya                44.34  7.22/4   10.49/2   15.00/2   19.35/2   27.20/2   33.03/2   37.05/2   39.10/2   42.46/2   44.20/2   44.34/2  
    Kaliningrad                           7.22/4    3.27/1*   4.11/8    4.35/5    7.45/3    5.43/10   4.02/5    2.05/5    3.36/2    1.34/9    0.14/13 
  3 Swęda Natalia                  56.02  7.23/5   12.30/3   16.08/3   22.10/3   37.05/3   42.38/4   47.12/3   49.11/3   54.24/3   55.50/3   56.02/3  
    UKS Saper Kazuń                       7.23/5    5.07/3    3.38/3    6.02/12  14.55/13   5.33/7    4.34/10   1.59/3    5.13/8    1.26/6    0.12/4  
  4 Deptulska Maria                56.19  5.28/2   18.52/7   22.52/7   27.22/5   38.40/4   42.31/3   48.28/4   50.41/4   54.50/4   56.07/4   56.19/4  
    UKS Siódemka Rumia                    5.28/2   13.24/12   4.00/5    4.30/4   11.18/7    3.51/1*   5.57/13   2.13/7    4.09/3    1.17/2    0.12/4  
  5 Kreft Oliwia                   58.56  9.07/8   15.26/5   19.03/4   25.02/4   39.58/5   45.24/5   49.49/5   52.07/5   57.20/5   58.45/5   58.56/5  
    UKS Siódemka Rumia                    9.07/8    6.19/6    3.37/2    5.59/11  14.56/14   5.26/6    4.25/8    2.18/10   5.13/8    1.25/3    0.11/1* 
  6 Borkowska Maria                61.58 12.05/11  18.27/6   22.16/6   28.08/6   43.00/8   48.34/8   52.54/7   55.09/7   60.21/6   61.46/6   61.58/6  
    UKS Arkady Raszków                   12.05/11   6.22/7    3.49/4    5.52/9   14.52/12   5.34/8    4.20/6    2.15/8    5.12/7    1.25/3    0.12/4  
  7 Nowicka Wiktoria               62.44  5.41/3   14.57/4   21.11/5   29.55/7   42.59/7   47.50/6   51.28/6   53.28/6   60.52/7   62.31/7   62.44/7  
    UKS Arkady Raszków                    5.41/3    9.16/10   6.14/12   8.44/14  13.04/9    4.51/3    3.38/3    2.00/4    7.24/12   1.39/11   0.13/10 
  8 Dawidowska Natalia             62.51  9.24/9   22.22/11  29.12/11  35.07/11  42.29/6   48.30/7   53.19/8   56.41/8   61.07/8   62.38/8   62.51/8  
    UKS Siódemka Rumia                    9.24/9   12.58/11   6.50/14   5.55/10   7.22/2    6.01/12   4.49/11   3.22/13   4.26/4    1.31/8    0.13/10 
  9 Bielecka Aleksandra            67.54 14.52/13  21.24/9   27.12/9   34.05/10  48.55/10  54.29/10  58.52/10  61.08/10  66.18/9   67.43/9   67.54/9  
    UKS Siódemka Rumia                   14.52/13   6.32/8    5.48/11   6.53/13  14.50/11   5.34/8    4.23/7    2.16/9    5.10/6    1.25/3    0.11/1* 
 10 Filipczak Natalia              68.51  8.02/6   30.50/13  35.00/13  39.09/12  49.02/11  53.57/9   57.46/9   59.53/9   66.55/10  68.39/10  68.51/10 
    PUKS Młode Orły NDMaz.                8.02/6   22.48/15   4.10/7    4.09/2    9.53/6    4.55/4    3.49/4    2.07/6    7.02/11   1.44/13   0.12/4  
 11 Rosochacka Karolina            71.41 10.57/10  33.35/15  37.41/15  42.03/13  51.53/13  56.51/12  60.21/11  62.16/11  69.48/11  71.22/11  71.41/11 
    UKS OSiR Gra Kalwaria                10.57/10  22.38/14   4.06/6    4.22/3    9.50/5    4.58/5    3.30/2    1.55/2    7.32/13   1.34/9    0.19/15 
 12 Kozłowska Wiktoria             75.06 26.07/15  32.16/14  37.12/14  42.21/14  51.21/12  59.59/13  64.32/12  67.16/12  73.27/12  74.53/12  75.06/12 
    UKS Patria Młynne                    26.07/15   6.09/4    4.56/9    5.09/7    9.00/4    8.38/13   4.33/9    2.44/12   6.11/10   1.26/6    0.13/10 
 13 Pluta Magdalena                77.01  8.29/7   22.11/10  28.32/10  33.19/9   44.53/9   56.01/11  67.26/13  70.09/13  75.07/13  76.49/13  77.01/13 
    UKS Arkady Raszków                    8.29/7   13.42/13   6.21/13   4.47/6   11.34/8   11.08/15  11.25/15   2.43/11   4.58/5    1.42/12   0.12/4  
 14 Suwińska Dagmara               86.40 15.45/14  24.48/12  33.46/12  43.14/15  58.02/15  64.02/14  68.54/14  74.08/14  84.37/14  86.28/14  86.40/14 
    PUKS Młode Orły NDMaz.               15.45/14   9.03/9    8.58/15   9.28/15  14.48/10   6.00/11   4.52/12   5.14/14  10.29/15   1.51/14   0.12/4  
 15 Piekarska Emilia               89.50 14.03/12  20.14/8   25.15/8   30.24/8   55.50/14  65.26/15  71.50/15  77.06/15  87.34/15  89.32/15  89.50/15 
    UKS OSiR Gra Kalwaria                14.03/12   6.11/5    5.01/10   5.09/7   25.26/15   9.36/14   6.24/14   5.16/15  10.28/14   1.58/15   0.18/14 
    Goncharova Ekaterina       DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Kaliningrad                               /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16         1.0km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-51      2-66      3-52      4-53      5-55      6-46      7-65      8-56      9-33     10-35     11-37     12-59     13-100   
  1 Galla Zofia                    63.43  8.51/1*  15.09/1*  19.54/1*  24.08/1*  33.35/1*  42.24/1*  46.39/1*  52.36/1*  54.49/1*  57.45/1*  61.40/1*  62.37/1*  63.29/1*  63.43/1* 
    HKS Ayzmut Mochy                      8.51/1*   6.18/1*   4.45/2    4.14/4    9.27/4    8.49/4    4.15/1*   5.57/1*   2.13/1*   2.56/3    3.55/1*   0.57/1*   0.52/2    0.14/4  
  2 Kostrzewska Justyna            81.18 19.25/2   32.52/3   36.16/2   40.01/2   49.05/2   57.02/2   61.26/2   69.09/2   71.44/2   74.30/2   79.00/2   80.16/2   81.07/2   81.18/2  
    MKS Start Lublin                     19.25/2   13.27/3    3.24/1*   3.45/3    9.04/1*   7.57/3    4.24/4    7.43/2    2.35/2    2.46/1*   4.30/3    1.16/4    0.51/1*   0.11/1* 
  3 Andrzejewska Agnieszka         93.18 20.24/3   29.34/2   48.26/3   52.03/3   61.14/3   69.08/3   73.23/3   81.15/3   83.54/3   86.45/3   91.05/3   92.14/3   93.07/3   93.18/3  
    UKS Azymut 45 Gdynia                 20.24/3    9.10/2   18.52/5    3.37/1*   9.11/2    7.54/2    4.15/1*   7.52/4    2.39/3    2.51/2    4.20/2    1.09/3    0.53/3    0.11/1* 
  4 Wiejacka Anna                 102.59 23.52/4   40.18/4   51.23/4   55.07/4   64.20/4   72.10/4   76.31/4   84.17/4   87.03/4   91.14/4  100.13/4  101.16/4  102.44/4  102.59/4  
    PUKS Młode Orły NDMaz.               23.52/4   16.26/5   11.05/4    3.44/2    9.13/3    7.50/1*   4.21/3    7.46/3    2.46/4    4.11/5    8.59/5    1.03/2    1.28/5    0.15/5  
  5 Bielecka Alicja               159.29 51.39/5   65.35/5   76.37/5   82.12/5   99.10/5  114.07/5  126.25/5  138.43/5  145.16/5  149.22/5  156.49/5  158.10/5  159.16/5  159.29/5  
    UKS Siódemka Rumia                   51.39/5   13.56/4   11.02/3    5.35/5   16.58/5   14.57/5   12.18/5   12.18/5    6.33/5    4.06/4    7.27/4    1.21/5    1.06/4    0.13/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18         1.0km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-48      2-38      3-39      4-55      5-40      6-53      7-46      8-56      9-69     10-35     11-59     12-100   
  1 Hornik Aleksandra              44.33  4.17/1*   9.30/1*  10.43/1*  16.51/1*  18.53/1*  26.15/1*  34.04/2   36.47/1*  38.54/1*  40.41/1*  43.41/1*  44.21/1*  44.33/1* 
    WKS Grunwald Poznań                   4.17/1*   5.13/3    1.13/2    6.08/2    2.02/1*   7.22/2    7.49/2    2.43/1*   2.07/1*   1.47/2    3.00/2    0.40/3    0.12/4  
  2 Morawska Maja                  45.31  4.25/2   10.20/2   11.40/2   17.36/2   19.57/2   26.40/2   33.35/1*  37.11/2   39.32/2   41.22/2   44.37/2   45.17/2   45.31/2  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  4.25/2    5.55/4    1.20/4    5.56/1*   2.21/2    6.43/1*   6.55/1*   3.36/3    2.21/3    1.50/4    3.15/4    0.40/3    0.14/7  
  3 Żebrowska Barbara              54.00  5.56/3   10.54/3   12.11/3   18.57/3   22.01/3   29.39/3   39.09/3   44.18/3   46.56/3   48.49/3   53.10/3   53.48/3   54.00/3  
    KS OK!Sport                           5.56/3    4.58/2    1.17/3    6.46/4    3.04/6    7.38/3    9.30/7    5.09/5    2.38/4    1.53/5    4.21/7    0.38/1*   0.12/4  
  4 Macul Martyna                  54.27  6.34/4   12.29/4   14.00/4   20.36/4   23.02/4   31.44/4   41.02/4   45.55/4   48.39/4   50.27/4   53.37/4   54.15/4   54.27/4  
    UKS Traper Złocieniec                 6.34/4    5.55/4    1.31/6    6.36/3    2.26/3    8.42/5    9.18/6    4.53/4    2.44/5    1.48/3    3.10/3    0.38/1*   0.12/4  
  5 Maciejewska Angelika           55.53 11.36/7   16.33/5   17.42/5   24.46/5   28.05/5   35.53/5   44.48/5   48.20/5   50.32/5   52.05/5   55.01/5   55.42/5   55.53/5  
    UKS Traper Złocieniec                11.36/7    4.57/1*   1.09/1*   7.04/5    3.19/7    7.48/4    8.55/4    3.32/2    2.12/2    1.33/1*   2.56/1*   0.41/5    0.11/1* 
  6 Sikora Marcelina               76.05  9.38/6   20.57/7   22.27/7   36.48/7   39.46/7   49.10/6   58.13/6   64.03/6   68.48/6   70.59/6   75.11/6   75.54/6   76.05/6  
    MKS Start Lublin                      9.38/6   11.19/7    1.30/5   14.21/7    2.58/5    9.24/6    9.03/5    5.50/6    4.45/6    2.11/6    4.12/6    0.43/6    0.11/1* 
  7 Nadolska Dominika              85.03 12.13/8   29.25/8   31.22/8   45.50/8   48.33/8   58.11/8   67.05/8   72.57/7   77.43/7   79.57/7   84.03/7   84.52/7   85.03/7  
    GKS Luzino                           12.13/8   17.12/8    1.57/7   14.28/8    2.43/4    9.38/7    8.54/3    5.52/7    4.46/7    2.14/7    4.06/5    0.49/7    0.11/1* 
  8 Okroj Magda                    91.21  8.45/5   19.25/6   22.25/6   33.14/6   37.14/6   51.33/7   64.03/7   74.19/8   79.25/8   85.09/8   90.06/8   91.07/8   91.21/8  
    GKS Luzino                            8.45/5   10.40/6    3.00/8   10.49/6    4.00/8   14.19/8   12.30/8   10.16/8    5.06/8    5.44/8    4.57/8    1.01/8    0.14/7  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K20        11.1km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-48      3-51      4-49      5-38      6-40      7-54      8-53      9-55     10-56     11-69     12-35     13-37     14-100   
  1 Zamojska Ewelina              103.47  4.59/1*  24.23/4   31.59/3   37.02/2   43.51/2   58.20/2   64.12/2   69.53/2   82.28/2   92.35/2   97.00/2   98.55/2  102.09/1* 103.34/1* 103.47/1* 
    UKS Siódemka Rumia                    4.59/1*  19.24/4    7.36/1*   5.03/2    6.49/3   14.29/3    5.52/2    5.41/2   12.35/2   10.07/1*   4.25/3    1.55/1*   3.14/1*   1.25/1*   0.13/1* 
  2 Kuźba Justyna                 104.35  7.00/4   15.21/1*  25.18/1*  30.50/1*  35.52/1*  45.56/1*  55.20/1*  65.49/1*  79.46/1*  91.28/1*  95.23/1*  98.14/1* 102.31/2  104.18/2  104.35/2  
    UKS Siódemka Rumia                    7.00/4    8.21/1*   9.57/3    5.32/3    5.02/1*  10.04/1*   9.24/4   10.29/4   13.57/4   11.42/2    3.55/2    2.51/3    4.17/2    1.47/3    0.17/4  
  3 Skrzypkowska Iwona            110.14  6.19/2   16.22/2   35.04/4   40.01/3   46.52/3   61.24/3   67.11/3   72.50/3   85.46/3   97.35/3  101.02/3  103.36/3  108.17/3  109.58/3  110.14/3  
    PUKS Młode Orły NDMaz.                6.19/2   10.03/2   18.42/4    4.57/1*   6.51/4   14.32/4    5.47/1*   5.39/1*  12.56/3   11.49/3    3.27/1*   2.34/2    4.41/3    1.41/2    0.16/2  
  4 Matrosova Lubov               122.10  6.28/3   18.45/3   28.30/2   49.44/4   55.54/4   66.37/4   74.08/4   82.46/4   93.44/4  106.05/4  111.56/4  114.54/4  120.06/4  121.54/4  122.10/4  
    Kaliningrad                           6.28/3   12.17/3    9.45/2   21.14/4    6.10/2   10.43/2    7.31/3    8.38/3   10.58/1*  12.21/4    5.51/4    2.58/4    5.12/4    1.48/4    0.16/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21        11.1km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-49      2-51      3-48      4-64      5-50      6-39      7-53      8-55      9-47     10-57     11-35     12-60     13-100   
  1 Bjorkman Elin                  79.55  6.18/1*   9.46/1*  15.11/1*  18.46/1*  22.32/1*  29.28/1*  36.24/1*  55.56/2   65.20/2   73.19/1*  75.09/1*  78.27/1*  79.40/1*  79.55/1* 
    Taby OK                               6.18/1*   3.28/1*   5.25/6    3.35/3    3.46/1*   6.56/1*   6.56/1*  19.32/9    9.24/4    7.59/2    1.50/1*   3.18/1*   1.13/1*   0.15/3  
  2 Kwiatkowska Olga               83.58  8.30/3   15.58/3   21.04/3   24.22/3   28.30/2   36.48/2   45.57/2   54.24/1*  65.11/1*  75.47/2   78.05/2   82.15/2   83.38/2   83.58/2  
    PUKS Młode Orły NDMaz.                8.30/3    7.28/3    5.06/5    3.18/2    4.08/5    8.18/3    9.09/2    8.27/1*  10.47/6   10.36/6    2.18/4    4.10/6    1.23/3    0.20/6  
  3 Pawlicka Alicja                84.57 11.44/7   15.33/2   19.58/2   22.47/2   31.04/3   39.03/3   54.31/4   63.03/4   70.01/4   77.56/3   79.47/3   83.24/3   84.44/3   84.57/3  
    GKS Luzino                           11.44/7    3.49/2    4.25/4    2.49/1*   8.17/8    7.59/2   15.28/8    8.32/2    6.58/3    7.55/1*   1.51/2    3.37/2    1.20/2    0.13/1* 
  4 Dyzio Katarzyna                85.59  8.29/2   18.32/4   21.59/4   27.25/4   31.15/4   39.38/4   48.49/3   57.49/3   68.07/3   78.15/4   80.18/4   83.58/4   85.45/4   85.59/4  
    WKS Wawel Kraków                      8.29/2   10.03/6    3.27/2    5.26/5    3.50/2    8.23/4    9.11/3    9.00/3   10.18/5   10.08/3    2.03/3    3.40/3    1.47/7    0.14/2  
  5 Niesłuchowska Katarzyna       102.50 23.27/8        /    35.22/8   42.32/7   46.38/7   55.26/7   66.28/7   76.26/6   83.21/5   93.43/5   97.04/5  101.11/5  102.34/5  102.50/5  
    JW 5700 Międzyrzecz                  23.27/8        /         /     7.10/7    4.06/4    8.48/5   11.02/7    9.58/4    6.55/2   10.22/5    3.21/7    4.07/5    1.23/3    0.16/5  
  6 Dżygało Katarzyna             121.31 11.00/4   21.09/6   24.50/6   28.45/5   35.23/5   51.58/6   62.43/6   80.46/7   92.38/7  109.03/6  112.42/6  118.58/6  121.06/6  121.31/6  
    PUKS Młode Orły NDMaz.               11.00/4   10.09/7    3.41/3    3.55/4    6.38/7   16.35/8   10.45/5   18.03/7   11.52/7   16.25/8    3.39/9    6.16/9    2.08/9    0.25/8  
  7 Lange Helena                  126.48 11.01/5   20.56/5   24.17/5   30.21/6   35.24/6   45.11/5   55.53/5   74.35/5   86.43/6  117.17/7  119.49/7  124.51/7  126.28/7  126.48/7  
    Indywidualnie                        11.01/5    9.55/4    3.21/1*   6.04/6    5.03/6    9.47/7   10.42/4   18.42/8   12.08/8   30.34/9    2.32/5    5.02/7    1.37/6    0.20/6  
  8 Boryca Justyna                132.50 53.26/9        /    65.19/9   72.31/9   76.36/9   85.30/8   96.24/8  106.29/8  113.18/8  123.39/8  127.03/8  131.08/8  132.35/8  132.50/8  
    JW 5700 Międzyrzecz                  53.26/9        /         /     7.12/8    4.05/3    8.54/6   10.54/6   10.05/5    6.49/1*  10.21/4    3.24/8    4.05/4    1.27/5    0.15/3  
  9 Dominas Wioletta              168.19 11.31/6   21.26/7   31.26/7   49.46/8   65.28/8   98.11/9  117.29/9  130.41/9  144.33/9  158.21/9  160.59/9  166.02/9  167.49/9  168.19/9  
    JW 5700 Międzyrzecz                  11.31/6    9.55/4   10.00/7   18.20/9   15.42/9   32.43/9   19.18/9   13.12/6   13.52/9   13.48/7    2.38/6    5.03/8    1.47/7    0.30/9  
    Zajkowska Ewelina          NKl       15.49/    42.38/         /    88.28/         /         /         /         /   100.06/         /   127.58/   135.19/   137.13/   137.30/   
    12 DZ Szczecin                       15.49/    26.49/         /         /         /         /         /         /         /         /         /     7.21/     1.54/     0.17/   
    Kostuch Daria              NKl       14.12/    34.59/    46.39/    52.52/    61.18/         /         /         /         /         /   116.27/         /   124.32/   125.06/   
    UKS Siódemka Rumia                   14.12/    20.47/    11.40/     6.13/     8.26/         /         /         /         /         /         /         /         /     0.34/   
    Jopp Sylwia                NKl       22.00/    48.44/         /    94.32/         /         /         /         /   106.43/         /   134.00/   141.15/   143.13/   143.30/   
    12 DZ Szczecin                       22.00/    26.44/         /         /         /         /         /         /         /         /         /     7.15/     1.58/     0.17/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21E       10.7km    0m 20k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-48      2-51      3-49      4-38      5-39      6-67      7-58      8-45      9-44     10-42     11-41     12-55     13-46     14-47     15-56     16-57    
                                      17-35     18-37     19-60     20-100   
  1 Lajn Daria                     66.08  4.36/3   10.01/2   13.30/3   16.19/1*  17.32/1*  25.21/1*  28.02/1*  30.43/1*  32.07/1*  38.09/1*  39.23/1*  45.05/1*  50.50/1*  53.36/1*  57.36/1*  59.58/1* 
    UKS Azymut Pabianice                  4.36/3    5.25/2    3.29/4    2.49/1*   1.13/1*   7.49/6    2.41/1*   2.41/5    1.24/1*   6.02/1*   1.14/3    5.42/1*   5.45/2    2.46/4    4.00/1*   2.22/1* 
                                         61.36/1*  64.14/1*  65.01/1*  65.56/1*  66.08/1* 
                                          1.38/1*   2.38/1*   0.47/5    0.55/1*   0.12/3  
  2 Waszczuk Aleksandra            75.10  4.29/2   11.08/4   14.48/4   17.51/3   19.06/2   26.14/2   29.07/2   31.33/2   33.04/2   39.46/2   41.02/2   50.20/2   57.01/2   60.10/2   65.08/2   68.30/2  
    UKS Traper Złocieniec                 4.29/2    6.39/4    3.40/7    3.03/3    1.15/3    7.08/1*   2.53/3    2.26/3    1.31/2    6.42/2    1.16/4    9.18/8    6.41/4    3.09/6    4.58/3    3.22/8  
                                         70.11/2   73.04/2   73.50/2   74.55/2   75.10/2  
                                          1.41/2    2.53/2    0.46/4    1.05/2    0.15/6  
  3 Matyba Anna                    81.34  5.55/6        /    16.09/5   23.02/7   24.24/7   31.49/6   37.33/6   39.58/6   41.37/6   49.01/6   50.12/6   57.18/5   62.48/4   65.46/3   71.15/3   74.03/3  
    UKS Arkady Raszków                    5.55/6        /         /     6.53/9    1.22/4    7.25/3    5.44/8    2.25/2    1.39/4    7.24/5    1.11/2    7.06/2    5.30/1*   2.58/5    5.29/5    2.48/2  
                                         76.03/3   79.14/3   79.59/3   81.20/3   81.34/3  
                                          2.00/6    3.11/4    0.45/3    1.21/8    0.14/5  
  4 Górska Kinga                   84.24  7.16/8   14.05/5   17.43/6   20.42/5   22.07/5   29.16/5   32.01/4   34.31/4   36.03/4   42.47/3   44.05/3   52.00/3   61.46/3   67.30/4   72.57/4   76.10/4  
    UMKS Orkan Ostróda                    7.16/8    6.49/5    3.38/6    2.59/2    1.25/5    7.09/2    2.45/2    2.30/4    1.32/3    6.44/3    1.18/6    7.55/4    9.46/6    5.44/9    5.27/4    3.13/6  
                                         79.01/4   82.11/4   82.59/4   84.09/4   84.24/4  
                                          2.51/9    3.10/3    0.48/6    1.10/6    0.15/6  
  5 Brajer Dominika                88.38  5.37/5   14.55/6   18.11/7   21.49/6   23.02/6   35.42/8   39.24/7   42.56/7   45.25/7   53.19/7   54.35/7   61.54/6   68.56/5   71.39/5   77.55/5   81.06/6  
    UKS Arkady Raszków                    5.37/5    9.18/6    3.16/2    3.38/5    1.13/1*  12.40/9    3.42/5    3.32/9    2.29/9    7.54/6    1.16/4    7.19/3    7.02/5    2.43/3    6.16/8    3.11/5  
                                         83.08/6   86.36/5   87.19/5   88.25/5   88.38/5  
                                          2.02/7    3.28/6    0.43/1*   1.06/3    0.13/4  
  6 Konkol-Klimczak Wioletta       89.32  3.42/1*  10.08/3   13.16/2   19.36/4   21.01/4   28.45/4   34.19/5   36.40/5   38.42/5   47.05/5   48.28/5   63.36/7   69.37/6   72.16/6   78.00/6   80.54/5  
    UKS Siódemka Rumia                    3.42/1*   6.26/3    3.08/1*   6.20/7    1.25/5    7.44/5    5.34/7    2.21/1*   2.02/6    8.23/7    1.23/8   15.08/9    6.01/3    2.39/1*   5.44/6    2.54/4  
                                         83.03/5   87.10/6   88.05/6   89.14/6   89.32/6  
                                          2.09/8    4.07/7    0.55/7    1.09/5    0.18/9  
  7 Galla Katarzyna                90.56  5.15/4    8.05/1*  11.24/1*  17.47/2   19.12/3   27.33/3   30.53/3   33.46/3   35.59/3   46.31/4   47.39/4   55.36/4   72.37/7   76.08/7   80.52/7   83.43/7  
    HKS Ayzmut Mochy                      5.15/4    2.50/1*   3.19/3    6.23/8    1.25/5    8.21/7    3.20/4    2.53/6    2.13/7   10.32/9    1.08/1*   7.57/5   17.01/9    3.31/8    4.44/2    2.51/3  
                                         85.36/7   88.54/7   89.37/7   90.45/7   90.56/7  
                                          1.53/3    3.18/5    0.43/1*   1.08/4    0.11/2  
  8 Piekielna Angelika             97.27  5.57/7   16.11/7   19.44/8   23.11/8   25.22/8   34.42/7   40.39/8   43.35/8   45.28/8   54.10/8   55.49/8   64.14/8   74.10/8   77.29/8   84.07/8   87.24/8  
    MUKS Junior Ochędzyn                  5.57/7   10.14/8    3.33/5    3.27/4    2.11/9    9.20/8    5.57/9    2.56/7    1.53/5    8.42/8    1.39/9    8.25/6    9.56/7    3.19/7    6.38/9    3.17/7  
                                         89.23/8   94.49/8   95.47/8   97.11/8   97.27/8  
                                          1.59/5    5.26/9    0.58/8    1.24/9    0.16/8  
  9 Kozieł Marta                  113.38 11.23/9   20.49/8   27.02/9   31.30/9   33.30/9   41.10/9   45.43/9   48.50/9   51.17/9   58.40/9   60.02/9   69.01/9   85.21/9   88.02/9   94.11/9  104.34/9  
    UKS Siódemka Rumia                   11.23/9    9.26/7    6.13/8    4.28/6    2.00/8    7.40/4    4.33/6    3.07/8    2.27/8    7.23/4    1.22/7    8.59/7   16.20/8    2.41/2    6.09/7   10.23/9  
                                        106.30/9  111.15/9  112.17/9  113.28/9  113.38/9  
                                          1.56/4    4.45/8    1.02/9    1.11/7    0.10/1* 
    Dudzińska Paulina          NKl        7.05/    28.56/    35.07/         /    42.15/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Arkady Raszków                    7.05/    21.51/     6.11/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                         56.16/    59.57/    60.50/    62.05/    62.20/   
                                              /     3.41/     0.53/     1.15/     0.15/   
    Kubicka Zuzanna            NKl       10.07/    19.00/    33.47/    37.13/    38.32/         /         /         /         /    53.24/    57.25/    65.29/    74.41/    78.00/    83.04/    86.01/   
    PUKS Młode Orły NDMaz.               10.07/     8.53/    14.47/     3.26/     1.19/         /         /         /         /         /     4.01/     8.04/     9.12/     3.19/     5.04/     2.57/   
                                         87.51/    91.02/    92.48/    94.08/    94.20/   
                                          1.50/     3.11/     1.46/     1.20/     0.12/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35        11.2km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-64      2-49      3-39      4-55      5-40      6-53      7-66      8-51      9-48     10-56     11-69     12-35     13-59     14-100   
  1 Włodarczyk Anna Maria          70.29  2.49/1*   8.44/2   14.13/1*  24.01/1*  26.21/1*  35.05/1*  42.27/2   48.45/2   51.22/1*  59.25/1*  63.00/1*  65.19/1*  69.27/1*  70.15/1*  70.29/1* 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             2.49/1*   5.55/3    5.29/1*   9.48/4    2.20/1*   8.44/3    7.22/6    6.18/2    2.37/1*   8.03/1*   3.35/2    2.19/2    4.08/2    0.48/2    0.14/2  
  2 Śliwczyńska Ilona              77.19  4.08/4   11.35/5   19.02/5   28.04/4   31.29/4   39.18/3   43.54/3   49.55/3   54.43/3   64.54/2   68.19/2   70.42/2   76.04/2   77.00/2   77.19/2  
    UMKS Orkan Ostróda                    4.08/4    7.27/6    7.27/6    9.02/2    3.25/3    7.49/1*   4.36/3    6.01/1*   4.48/4   10.11/3    3.25/1*   2.23/3    5.22/5    0.56/6    0.19/6  
  3 Kozłowska Jolanta              78.11  3.30/2    8.41/1*  15.09/2   24.11/2   27.51/2   35.55/2   40.41/1*  48.07/1*  53.58/2   64.59/3   69.25/3   72.09/3   76.58/3   77.52/3   78.11/3  
    Kraków                                3.30/2    5.11/1*   6.28/3    9.02/2    3.40/5    8.04/2    4.46/4    7.26/4    5.51/5   11.01/4    4.26/5    2.44/5    4.49/3    0.54/4    0.19/6  
  4 Toom Natalia                   89.19  4.34/5   13.46/8   19.30/6   32.38/7   35.59/7   45.07/5   48.36/5   55.32/4   62.26/5   76.44/5   80.22/4   82.54/4   88.08/4   89.02/4   89.19/4  
    Kaliningrad                           4.34/5    9.12/9    5.44/2   13.08/7    3.21/2    9.08/4    3.29/1*   6.56/3    6.54/7   14.18/7    3.38/3    2.32/4    5.14/4    0.54/4    0.17/3  
  5 Varyga Olga                    90.51  5.13/7   10.45/4   17.44/4   26.44/3   30.34/3   43.45/4   47.27/4   56.22/5   60.29/4   68.40/4   84.04/6   86.12/6   89.53/5   90.38/5   90.51/5  
    Kaliningrad                           5.13/7    5.32/2    6.59/4    9.00/1*   3.50/7   13.11/7    3.42/2    8.55/7    4.07/3    8.11/2   15.24/9    2.08/1*   3.41/1*   0.45/1*   0.13/1* 
  6 Bielecka Kornelia              95.44  3.32/3    9.38/3   17.39/3   28.42/5   34.22/6   46.23/7   54.58/6   63.41/6   66.35/6   77.56/6   82.20/5   85.27/5   94.33/6   95.26/6   95.44/6  
    UKS Siódemka Rumia                    3.32/3    6.06/4    8.01/7   11.03/6    5.40/8   12.01/6    8.35/8    8.43/6    2.54/2   11.21/5    4.24/4    3.07/7    9.06/9    0.53/3    0.18/4  
  7 Yanchenkova Tatyana           108.43  5.10/6   13.10/7   20.32/7   30.42/6   34.13/5   45.36/6   57.22/7   65.22/7   77.55/7   92.30/7   97.24/7  100.37/7  107.10/7  108.21/7  108.43/7  
    Kaliningrad                           5.10/6    8.00/7    7.22/5   10.10/5    3.31/4   11.23/5   11.46/9    8.00/5   12.33/9   14.35/8    4.54/6    3.13/8    6.33/7    1.11/8    0.22/8  
  8 Litvin Darya                  131.29  6.34/8   13.09/6   29.31/8   48.53/9   52.35/9   71.28/8   79.58/9   92.25/8  102.40/8  115.16/8  120.37/8  123.39/8  130.04/8  131.11/8  131.29/8  
    Kaliningrad                           6.34/8    6.35/5   16.22/9   19.22/9    3.42/6   18.53/8    8.30/7   12.27/8   10.15/8   12.36/6    5.21/7    3.02/6    6.25/6    1.07/7    0.18/4  
  9 Michałowska Agata             146.35  7.08/9   16.08/9   29.55/9   45.50/8   52.31/8   72.03/9   79.24/8  106.29/9  112.46/9  127.30/9  133.17/9  137.10/9  144.45/9  146.12/9  146.35/9  
    UMKS Orkan Ostróda                    7.08/9    9.00/8   13.47/8   15.55/8    6.41/9   19.32/9    7.21/5   27.05/9    6.17/6   14.44/9    5.47/8    3.53/9    7.35/8    1.27/9    0.23/9  
    Żelik Beata                NKl       65.39/         /         /         /         /         /         /         /         /    94.57/   101.17/   105.02/   111.17/   114.16/   114.33/   
    12 DZ Szczecin                       65.39/         /         /         /         /         /         /         /         /         /     6.20/     3.45/     6.15/     2.59/     0.17/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K40         6.9km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-51      2-55      3-53      4-52      5-39      6-49      7-47      8-33      9-35     10-60     11-100   
  1 Nowak Barbara                  73.43  7.39/1*  15.02/1*  23.24/1*  28.32/1*  36.49/1*  43.27/1*  57.02/1*  64.50/1*  67.31/1*  71.54/1*  73.26/1*  73.43/1* 
    HKS Ayzmut Mochy                      7.39/1*   7.23/1*   8.22/1*   5.08/2    8.17/4    6.38/3   13.35/5    7.48/2    2.41/2    4.23/5    1.32/5    0.17/4  
  2 Deptulska Agnieszka            80.00  8.53/2   27.51/4   37.14/4   40.55/2   48.52/2   54.52/2   63.45/2   71.35/2   74.20/2   78.35/2   79.46/2   80.00/2  
    UKS Siódemka Rumia                    8.53/2   18.58/6    9.23/2    3.41/1*   7.57/3    6.00/2    8.53/2    7.50/3    2.45/3    4.15/2    1.11/2    0.14/1* 
  3 Drozd Olena                    83.02 18.37/5   29.19/5   39.19/5   44.40/3   51.40/3   57.31/3   66.38/3   74.28/3   77.19/3   81.37/3   82.47/3   83.02/3  
    KSO SKIF                             18.37/5   10.42/3   10.00/4    5.21/3    7.00/2    5.51/1*   9.07/3    7.50/3    2.51/4    4.18/4    1.10/1*   0.15/2  
  4 Witkowska Izabela              90.11  9.23/3   23.32/3   33.20/2   47.00/4   52.51/4   62.43/4   74.48/4   82.09/4   84.45/4   88.36/4   89.56/4   90.11/4  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  9.23/3   14.09/4    9.48/3   13.40/4    5.51/1*   9.52/4   12.05/4    7.21/1*   2.36/1*   3.51/1*   1.20/3    0.15/2  
  5 Słomska Hanna                 101.03 12.12/4   21.58/2   36.25/3   52.49/5   62.32/5   72.38/5   81.29/5   91.08/5   94.37/5   98.53/5  100.39/5  101.03/5  
    UKS Orka Gdynia                      12.12/4    9.46/2   14.27/5   16.24/5    9.43/5   10.06/5    8.51/1*   9.39/5    3.29/5    4.16/3    1.46/6    0.24/6  
  6 Trykozko Urszula              150.02 27.27/6   43.22/6   60.48/6   77.13/6   88.46/6  104.16/6  126.16/6  138.52/6  142.22/6  148.15/6  149.45/6  150.02/6  
    Stowarzyszenie Team                  27.27/6   15.55/5   17.26/6   16.25/6   11.33/6   15.30/6   22.00/6   12.36/6    3.30/6    5.53/6    1.30/4    0.17/4  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K45         4.0km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-39      3-52      4-53      5-55      6-48      7-65      8-56      9-57     10-35     11-37     12-100   
  1 Wańczyk Magdalena              70.29 14.04/3   15.53/3   27.36/2   30.57/2   39.27/1*  46.02/1*  49.42/1*  59.39/1*  63.03/1*  64.49/1*  68.42/1*  70.14/1*  70.29/1* 
    PUKS Młode Orły NDMaz.               14.04/3    1.49/3   11.43/2    3.21/5    8.30/2    6.35/2    3.40/4    9.57/5    3.24/1*   1.46/2    3.53/1*   1.32/2    0.15/1* 
  2 Kołodziejczyk Danuta           73.34 13.56/2   15.47/2   30.35/3   33.39/3   42.00/2   49.09/2   52.36/2   62.33/2   66.04/2   67.48/2   71.51/2   73.19/2   73.34/2  
    Indywidualnie                        13.56/2    1.51/4   14.48/4    3.04/3    8.21/1*   7.09/5    3.27/1*   9.57/5    3.31/2    1.44/1*   4.03/2    1.28/1*   0.15/1* 
  3 Temnikova Olga                 77.39 17.38/5   20.04/6   33.41/4   36.17/4   46.00/3   53.10/3   57.02/3   64.53/3   68.56/3   71.07/3   75.22/3   77.20/3   77.39/3  
    Kaliningrad                          17.38/5    2.26/6   13.37/3    2.36/1*   9.43/4    7.10/6    3.52/5    7.51/4    4.03/5    2.11/3    4.15/4    1.58/6    0.19/5  
  4 Popkova Svetlana               82.49 17.57/6   19.39/5   39.29/5   42.07/5   51.39/4   58.40/4   63.18/4   70.42/4   74.36/4   76.50/4   81.00/4   82.32/4   82.49/4  
    Kaliningrad                          17.57/6    1.42/1*  19.50/5    2.38/2    9.32/3    7.01/4    4.38/6    7.24/3    3.54/3    2.14/4    4.10/3    1.32/2    0.17/3  
  5 Sawościanik Iwona              85.03 12.58/1*  14.45/1*  25.14/1*  29.36/1*  53.53/5   60.43/5   64.12/5   71.06/5   75.01/5   77.46/5   82.55/5   84.43/5   85.03/5  
    UKS Traper Złocieniec                12.58/1*   1.47/2   10.29/1*   4.22/6   24.17/6    6.50/3    3.29/2    6.54/2    3.55/4    2.45/6    5.09/6    1.48/5    0.20/6  
  6 Riazantzeva Vera               87.34 16.07/4   18.04/4   39.45/6   42.55/6   56.59/6   63.33/6   67.05/6   73.54/6   78.16/6   80.40/6   85.39/6   87.16/6   87.34/6  
    Kaliningrad                          16.07/4    1.57/5   21.41/6    3.10/4   14.04/5    6.34/1*   3.32/3    6.49/1*   4.22/6    2.24/5    4.59/5    1.37/4    0.18/4  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K50         5.0km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-48      2-51      3-39      4-53      5-55      6-47      7-57      8-35      9-59     10-100   
  1 Czerkawska Urszula             57.34  5.02/1*  10.08/1*  14.12/1*  24.12/2   32.31/2   39.59/2   48.47/1*  51.31/1*  56.19/1*  57.18/1*  57.34/1* 
    MUKS Gliwice                          5.02/1*   5.06/2    4.04/1*  10.00/5    8.19/2    7.28/1*   8.48/2    2.44/4    4.48/2    0.59/3    0.16/1* 
  2 Sluta Lyudmyla                 57.48  5.42/2   11.10/2   15.39/2   22.09/1*  31.41/1*  39.55/1*  50.02/2   52.21/2   56.42/2   57.32/2   57.48/2  
    KSO SKIF                              5.42/2    5.28/3    4.29/2    6.30/1*   9.32/4    8.14/3   10.07/3    2.19/2    4.21/1*   0.50/1*   0.16/1* 
  3 Movko Marina                   59.14  6.26/3   11.14/3   18.56/3   26.59/3   34.36/3   42.26/3   50.53/3   53.05/3   58.01/3   58.56/3   59.14/3  
    Kaliningrad                           6.26/3    4.48/1*   7.42/6    8.03/4    7.37/1*   7.50/2    8.27/1*   2.12/1*   4.56/3    0.55/2    0.18/4  
  4 Mikielska Danuta               80.54 13.05/6   21.13/5   25.56/5   33.37/5   42.52/4   61.21/5   71.30/4   74.10/4   79.32/4   80.38/4   80.54/4  
    UMKS Orkan Ostróda                   13.05/6    8.08/5    4.43/3    7.41/2    9.15/3   18.29/6   10.09/4    2.40/3    5.22/4    1.06/4    0.16/1* 
  5 Yudova Elena                   85.20  8.16/4   16.05/4   22.11/4   32.17/4   43.19/5   56.10/4   71.48/5   75.37/5   82.40/5   84.56/5   85.20/5  
    Kaliningrad                           8.16/4    7.49/4    6.06/5   10.06/6   11.02/5   12.51/4   15.38/6    3.49/5    7.03/6    2.16/6    0.24/6  
  6 Mirochnichenko Elena           94.46 12.24/5   27.34/6   33.13/6   41.06/6   54.24/6   68.35/6   83.42/6   87.39/6   93.13/6   94.26/6   94.46/6  
    Kaliningrad                          12.24/5   15.10/6    5.39/4    7.53/3   13.18/6   14.11/5   15.07/5    3.57/6    5.34/5    1.13/5    0.20/5  
    Hornik Alicja              NKl        6.35/    13.08/    19.04/    25.57/         /         /         /         /         /    65.40/    66.04/   
    WKS Grunwald Poznań                   6.35/     6.33/     5.56/     6.53/         /         /         /         /         /         /     0.24/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K55         5.0km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-64      2-48      3-66      4-53      5-55      6-46      7-56      8-57      9-35     10-37     11-100   
  1 Wysocka Jolanta                60.42  3.32/1*   6.53/1*  13.10/1*  21.32/1*  33.34/1*  41.04/1*  47.38/1*  51.38/1*  53.57/1*  58.44/1*  60.28/1*  60.42/1* 
    UKS Kometa Gliwice                    3.32/1*   3.21/1*   6.17/1*   8.22/6   12.02/1*   7.30/1*   6.34/3    4.00/2    2.19/1*   4.47/2    1.44/1*   0.14/1* 
  2 Biziuk Halina                  72.33  7.29/3   15.25/4   22.30/4   25.51/3   38.24/2   53.33/2   60.05/2   63.55/2   66.16/2   70.34/2   72.19/2   72.33/2  
    UMKS Orkan Ostróda                    7.29/3    7.56/4    7.05/3    3.21/1*  12.33/3   15.09/3    6.32/2    3.50/1*   2.21/2    4.18/1*   1.45/2    0.14/1* 
  3 Lazareva Natalia               80.32 10.06/5   13.58/3   20.45/3   25.58/4   43.38/4   55.34/3   63.45/3   69.20/3   72.06/3   77.46/3   80.14/3   80.32/3  
    Kaliningrad                          10.06/5    3.52/2    6.47/2    5.13/3   17.40/6   11.56/2    8.11/4    5.35/4    2.46/4    5.40/3    2.28/5    0.18/3  
  4 Asylova Alla                   87.57 16.36/6   24.35/6   31.40/6   35.02/5   47.29/5   62.42/5   69.13/5   73.22/5   76.04/4   85.31/4   87.38/4   87.57/4  
    Kaliningrad                          16.36/6    7.59/5    7.05/3    3.22/2   12.27/2   15.13/4    6.31/1*   4.09/3    2.42/3    9.27/5    2.07/3    0.19/4  
  5 Smirnova Natalia               91.05  5.19/2    9.47/2   17.36/2   25.10/2   41.32/3   56.48/4   66.37/4   72.57/4   76.37/5   88.23/5   90.44/5   91.05/5  
    Kaliningrad                           5.19/2    4.28/3    7.49/5    7.34/4   16.22/4   15.16/5    9.49/5    6.20/6    3.40/5   11.46/6    2.21/4    0.21/5  
  6 Olbrycht Anna                 106.16  8.27/4   22.04/5   30.51/5   38.54/6   56.21/6   71.50/6   84.42/6   90.48/6   94.56/6  103.06/6  105.51/6  106.16/6  
    Indywidualnie                         8.27/4   13.37/6    8.47/6    8.03/5   17.27/5   15.29/6   12.52/6    6.06/5    4.08/6    8.10/4    2.45/6    0.25/6  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K60         9.4km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-49      3-51      4-48      5-47      6-56      7-69      8-57      9-35     10-59     11-100   
  1 Toropilina Alla                75.00  9.20/3   15.36/1*  27.15/2   36.59/2   42.35/2   54.10/1*  59.27/1*  64.07/1*  67.24/1*  73.20/1*  74.40/1*  75.00/1* 
    Kaliningrad                           9.20/3    6.16/1*  11.39/2    9.44/3    5.36/1*  11.35/1*   5.17/1*   4.40/1*   3.17/1*   5.56/1*   1.20/2    0.20/3  
  2 Deck Krystyna                  88.11  7.09/2   18.13/3   30.38/3   39.33/3   52.05/3   64.17/3   70.59/2   76.39/2   80.12/2   86.32/2   87.52/2   88.11/2  
    Indywidualnie Sulejówek               7.09/2   11.04/2   12.25/3    8.55/2   12.32/3   12.12/2    6.42/2    5.40/3    3.33/2    6.20/2    1.20/2    0.19/2  
  3 Semuchina Galina              104.23  6.18/1*  18.10/2   25.27/1*  32.49/1*  39.53/1*  63.49/2   81.20/3   86.01/3   90.04/3  102.58/3  104.05/3  104.23/3  
    Kaliningrad                           6.18/1*  11.52/3    7.17/1*   7.22/1*   7.04/2   23.56/3   17.31/3    4.41/2    4.03/3   12.54/3    1.07/1*   0.18/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K65+        6.0km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-65      2-47      3-62      4-56      5-33      6-35      7-59      8-100   
  1 Zielczyńska Helena             76.04  4.09/1*  17.47/1*  30.30/1*  41.24/1*  49.00/1*  55.46/1*  73.41/1*  75.37/1*  76.04/1* 
    A-TO-MY Warszawa                      4.09/1*  13.38/1*  12.43/1*  10.54/1*   7.36/1*   6.46/1*  17.55/1*   1.56/1*   0.27/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: KM10R       0.0km    0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-62      3-35      4-63      5-100   
  1 Onik Adam                  0b.PK 19.20  2.09/3    6.20/1*  12.54/1*  16.59/1*  19.05/1*  19.20/1* 
    UKS Saper Kazuń                       2.09/3    4.11/1*   6.34/2    4.05/5    2.06/2    0.15/1* 
  2 Lange Weronika             0b.PK 20.08  1.35/1*   6.44/2   13.44/2   17.34/2   19.51/2   20.08/2  
    Indywidualnie                         1.35/1*   5.09/4    7.00/4    3.50/2    2.17/5    0.17/5  
  3 Bielecki Michał            0b.PK 20.19  2.05/2    6.45/3   13.47/3   17.52/4   20.03/3   20.19/3  
    UKS Siódemka Rumia                    2.05/2    4.40/2    7.02/5    4.05/5    2.11/4    0.16/2  
  4 Steciński Szymon           0b.PK 20.25  2.11/5    8.11/6   14.02/4   17.44/3   20.08/4   20.25/4  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  2.11/5    6.00/6    5.51/1*   3.42/1*   2.24/6    0.17/5  
  5 Łącki Jakub                0b.PK 21.00  2.09/3    8.02/5   14.48/6   18.39/5   20.44/5   21.00/5  
    UKS OSiR Gra Kalwaria                 2.09/3    5.53/5    6.46/3    3.51/3    2.05/1*   0.16/2  
  6 Kołodziejczyk Maja         0b.PK 21.10  2.20/7    7.22/4   14.46/5   18.48/6   20.54/6   21.10/6  
    Indywidualnie                         2.20/7    5.02/3    7.24/6    4.02/4    2.06/2    0.16/2  
  7 Łącka Julia                0b.PK 23.46  2.19/6    8.21/7   15.57/7   20.48/7   23.23/7   23.46/7  
    UKS OSiR Gra Kalwaria                 2.19/6    6.02/7    7.36/7    4.51/7    2.35/7    0.23/12 
  8 Romanowska Alicja          0b.PK 26.50  2.35/8    9.35/8   18.44/8   23.54/8   26.33/8   26.50/8  
    UKS Siódemka Rumia                    2.35/8    7.00/10   9.09/8    5.10/8    2.39/8    0.17/5  
  9 Melzer Anna                0b.PK 28.28  2.55/9    9.47/9   19.22/9   25.14/9   28.09/9   28.28/9  
    UKS Siódemka Rumia                    2.55/9    6.52/9    9.35/9    5.52/10   2.55/9    0.19/8  
 10 Berg Karolina              0b.PK 29.56  3.05/11  11.20/13  21.15/11  26.35/10  29.35/10  29.56/10 
    UKS Azymut 45 Gdynia                  3.05/11   8.15/14   9.55/10   5.20/9    3.00/10   0.21/9  
 11 Bielecka Marta             0b.PK 30.42  4.03/18  10.08/10  20.48/10  26.59/11  30.21/11  30.42/11 
    UKS Siódemka Rumia                    4.03/18   6.05/8   10.40/11   6.11/11   3.22/11   0.21/9  
 12 Rewers Team                0b.PK 33.06  2.59/10  11.17/12  22.14/12  28.32/12  32.39/12  33.06/12 
    UKS Azymut 45 Gdynia                  2.59/10   8.18/15  10.57/12   6.18/12   4.07/13   0.27/16 
 13 Szymerowska Celina         0b.PK 35.00  3.21/16  11.25/14  22.48/14  30.25/13  34.35/13  35.00/13 
    UKS Siódemka Rumia                    3.21/16   8.04/13  11.23/13   7.37/14   4.10/14   0.25/14 
 14 Krochmal Kinga             0b.PK 36.01  3.56/17  12.17/16  24.27/16  31.49/15  35.36/15  36.01/14 
    KS Spójnia Warszawa                   3.56/17   8.21/16  12.10/15   7.22/13   3.47/12   0.25/14 
 14 Borek Łukasz               0b.PK 36.01  3.11/13  10.35/11  22.46/13  31.03/14  35.30/14  36.01/14 
    UKS Azymut 45 Gdynia                  3.11/13   7.24/11  12.11/16   8.17/15   4.27/15   0.31/17 
 16 Klimczak Oliwia            0b.PK 44.09  3.18/15  14.01/17  28.53/17  38.22/17  43.48/16  44.09/16 
    UKS Siódemka Rumia                    3.18/15  10.43/17  14.52/19   9.29/17   5.26/18   0.21/9  
 17 Klimczak Oksana            0b.PK 44.29  3.13/14  14.14/18  28.54/18  38.34/18  43.50/17  44.29/17 
    UKS Siódemka Rumia                    3.13/14  11.01/18  14.40/18   9.40/18   5.16/16   0.39/18 
 18 Porzycz Małgorzata         0b.PK 44.44  3.05/11  14.23/19  29.02/19  38.16/16  44.02/18  44.44/18 
    UKS Siódemka Rumia                    3.05/11  11.18/19  14.39/17   9.14/16   5.46/19   0.42/19 
 19 Andrzejewska Anna          0b.PK 44.52  4.09/19  11.45/15  23.26/15  39.05/19  44.29/19  44.52/19 
    UKS Azymut 45 Gdynia                  4.09/19   7.36/12  11.41/14  15.39/19   5.24/17   0.23/12 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10         1.0km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-61      2-32      3-34      4-35      5-36      6-100   
  1 Nowak Grzegorz                 17.25  1.59/3    5.15/1*   9.53/1*  11.20/1*  15.03/1*  17.12/1*  17.25/1* 
    UKS Azymut 45 Gdynia                  1.59/3    3.16/1*   4.38/2    1.27/2    3.43/3    2.09/1*   0.13/1* 
  2 Sędłak Michał                  18.22  1.57/2    7.42/3   11.54/2   13.17/2   15.56/2   18.08/2   18.22/2  
    KS OK!Sport                           1.57/2    5.45/4    4.12/1*   1.23/1*   2.39/1*   2.12/2    0.14/2  
  3 Muller Wiktor                  25.20  1.48/1*   6.20/2   17.40/4   19.08/3   22.40/3   25.04/3   25.20/3  
    UMKS Kwidzyn                          1.48/1*   4.32/2   11.20/4    1.28/3    3.32/2    2.24/3    0.16/3  
  4 Piesiewicz Tomasz              63.25  2.43/4    8.24/4   15.02/3   40.30/4   47.34/4   63.09/4   63.25/4  
    UMKS Orkan Ostróda                    2.43/4    5.41/3    6.38/3   25.28/4    7.04/4   15.35/4    0.16/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12         1.0km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-65      2-32      3-33      4-34      5-35      6-36      7-100   
  1 Porzycz Grzegorz               19.07  1.44/1*   6.46/2   10.01/1*  11.52/1*  13.31/1*  16.56/1*  18.55/1*  19.07/1* 
    UKS Azymut 45 Gdynia                  1.44/1*   5.02/2    3.15/1*   1.51/3    1.39/7    3.25/5    1.59/2    0.12/2  
  2 Hapka Daniel                   20.19  1.47/2    6.17/1*  12.35/4   14.24/3   15.34/3   18.11/2   20.06/2   20.19/2  
    UKS Traper Złocieniec                 1.47/2    4.30/1*   6.18/10   1.49/1*   1.10/1*   2.37/1*   1.55/1*   0.13/3  
  3 Litvin Jaroslav                21.08  2.14/5    8.12/4   11.42/3   13.34/2   15.01/2   18.12/3   20.55/3   21.08/3  
    Kaliningrad                           2.14/5    5.58/5    3.30/3    1.52/4    1.27/4    3.11/2    2.43/8    0.13/3  
  4 Smyk Bartosz                   22.18  4.44/10   9.50/5   13.05/5   14.55/4   16.32/4   19.58/4   22.03/4   22.18/4  
    UKS Traper Złocieniec                 4.44/10   5.06/3    3.15/1*   1.50/2    1.37/6    3.26/6    2.05/3    0.15/6  
  5 Pesta Piotr                    22.57  2.09/4    7.59/3   11.39/2   15.04/5   16.37/5   20.04/5   22.40/5   22.57/5  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  2.09/4    5.50/4    3.40/4    3.25/8    1.33/5    3.27/7    2.36/7    0.17/10 
  6 Siniecki Dawid                 26.55  5.56/11  13.34/6   17.22/6   19.41/6   21.03/6   24.14/6   26.41/6   26.55/6  
    BUKOS                                 5.56/11   7.38/6    3.48/5    2.19/6    1.22/2    3.11/2    2.27/4    0.14/5  
  7 Borek Zbigniew                 28.43  3.29/8   13.41/7   18.30/7   21.04/7   22.29/7   25.53/7   28.28/7   28.43/7  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  3.29/8   10.12/8    4.49/7    2.34/7    1.25/3    3.24/4    2.35/6    0.15/6  
  8 Żurkiewicz Krzysztof           38.06  1.58/3   22.53/8   26.50/8   28.54/8   30.34/8   35.06/8   37.50/8   38.06/8  
    UKS Arkady Raszków                    1.58/3   20.55/12   3.57/6    2.04/5    1.40/8    4.32/9    2.44/9    0.16/9  
  9 Sobczak Eryk                   45.54  4.32/9   23.36/10  32.00/9   36.13/9   38.38/10  43.10/9   45.43/9   45.54/9  
    UKS Arkady Raszków                    4.32/9   19.04/10   8.24/12   4.13/11   2.25/12   4.32/9    2.33/5    0.11/1* 
 10 Filipczak Filip                46.43 13.01/12  26.03/11  32.19/10  36.13/9   38.11/9   43.33/10  46.23/10  46.43/10 
    UMKS Kwidzyn                         13.01/12  13.02/9    6.16/9    3.54/10   1.58/10   5.22/12   2.50/10   0.20/12 
 11 Kurakin Dmitry                 50.23  2.30/6   31.59/13  37.00/12  40.52/12  42.36/12  47.01/11  50.03/11  50.23/11 
    Kaliningrad                           2.30/6   29.29/13   5.01/8    3.52/9    1.44/9    4.25/8    3.02/11   0.20/12 
 12 Serocki Marek                  52.43  3.18/7   23.27/9   32.51/11  37.38/11  40.31/11  49.00/12  52.25/12  52.43/12 
    UMKS Kwidzyn                          3.18/7   20.09/11   9.24/13   4.47/12   2.53/13   8.29/13   3.25/12   0.18/11 
 13 Kocik Mateusz                  57.46 21.23/13  31.34/12  38.48/13  46.24/13  48.43/13  54.03/13  57.31/13  57.46/13 
    UKS Azymut 45 Gdynia                 21.23/13  10.11/7    7.14/11   7.36/13   2.19/11   5.20/11   3.28/13   0.15/6  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         9.8km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-64      2-50      3-49      4-51      5-39      6-66      7-46      8-56      9-34     10-35     11-60     12-100   
  1 Melzer Szymon                  44.50  7.42/14  11.59/7   14.30/2   18.11/1*  20.58/1*  24.48/1*  31.26/1*  35.22/1*  39.11/1*  40.24/1*  43.41/1*  44.37/1*  44.50/1* 
    UKS Siódemka Rumia                    7.42/14   4.17/4    2.31/1*   3.41/1*   2.47/1*   3.50/4    6.38/3    3.56/2    3.49/4    1.13/2    3.17/2    0.56/1*   0.13/6  
  2 Niezgódka Piotr                54.25  4.40/7   12.03/8   23.31/12  27.17/8   30.14/7   33.56/5   40.27/4   44.29/3   48.15/2   49.34/2   52.54/2   54.12/2   54.25/2  
    UKS Arkady Raszków                    4.40/7    7.23/9   11.28/13   3.46/2    2.57/2    3.42/3    6.31/2    4.02/3    3.46/3    1.19/6    3.20/3    1.18/10   0.13/6  
  3 Krawczyk Dariusz               55.39  3.21/2   12.14/9   16.03/5   23.23/4   27.56/5   31.20/2   40.17/3   45.13/4   48.37/3   49.59/3   54.07/3   55.23/3   55.39/3  
    BUKOS                                 3.21/2    8.53/10   3.49/3    7.20/6    4.33/12   3.24/1*   8.57/6    4.56/6    3.24/1*   1.22/9    4.08/10   1.16/9    0.16/13 
  4 Cupryś Gracjan                 57.32  2.24/1*   6.36/1*  13.13/1*  23.18/3   30.50/9   34.18/6   40.10/2   43.19/2   50.59/4   52.12/4   56.13/4   57.18/4   57.32/4  
    HKS Ayzmut Mochy                      2.24/1*   4.12/2    6.37/8   10.05/10   7.32/14   3.28/2    5.52/1*   3.09/1*   7.40/15   1.13/2    4.01/9    1.05/4    0.14/11 
  5 Klimkowski Piotr               58.40  6.14/11  10.49/5   14.56/4   24.31/6   27.32/3   32.47/3   42.15/6   47.23/5   52.34/5   53.52/5   57.21/5   58.27/5   58.40/5  
    BUKOS                                 6.14/11   4.35/5    4.07/5    9.35/7    3.01/3    5.15/8    9.28/7    5.08/8    5.11/12   1.18/5    3.29/4    1.06/5    0.13/6  
  6 Żurek Grzegorz                 60.19  3.32/3   13.52/10  17.58/7   27.35/9   30.41/8   35.38/7   45.20/7   50.28/7   54.59/8   56.08/8   59.02/6   60.06/6   60.19/6  
    UKS Siódemka Rumia                    3.32/3   10.20/11   4.06/4    9.37/8    3.06/4    4.57/7    9.42/10   5.08/8    4.31/5    1.09/1*   2.54/1*   1.04/3    0.13/6  
  7 Choroś Tomasz                  61.16  5.33/10   9.33/2   16.14/6   21.48/2   26.04/2   37.21/9   46.10/8   51.10/8   54.38/7   55.55/7   60.05/8   61.04/7   61.16/7  
    PUKS Młode Orły NDMaz.                5.33/10   4.00/1*   6.41/9    5.34/4    4.16/8   11.17/14   8.49/5    5.00/7    3.28/2    1.17/4    4.10/11   0.59/2    0.12/3  
  8 Jankowiak Adam                 61.26  6.23/12  10.39/4   14.48/3   24.43/7   29.07/6   33.25/4   42.05/5   49.35/6   54.19/6   55.51/6   59.44/7   61.13/8   61.26/8  
    BUKOS                                 6.23/12   4.16/3    4.09/6    9.55/9    4.24/10   4.18/5    8.40/4    7.30/13   4.44/6    1.32/11   3.53/7    1.29/12   0.13/6  
  9 Smektała Marcin                69.49  4.11/5   11.06/6   20.36/8   24.27/5   27.41/4   36.27/8   52.14/10  56.26/9   61.36/9   63.08/9   68.16/9   69.34/9   69.49/9  
    BUKOS                                 4.11/5    6.55/7    9.30/12   3.51/3    3.14/5    8.46/13  15.47/12   4.12/4    5.10/11   1.32/11   5.08/14   1.18/10   0.15/12 
 10 Kuźba Jakub                    70.30  4.12/6   15.04/11  23.12/11  29.48/10  34.15/10  39.53/10  50.34/9   57.22/10  62.10/10  63.51/10  68.40/10  70.18/10  70.30/10 
    UKS Siódemka Rumia                    4.12/6   10.52/12   8.08/10   6.36/5    4.27/11   5.38/10  10.41/11   6.48/12   4.48/8    1.41/13   4.49/12   1.38/14   0.12/3  
 11 Zamojski Rafał                 70.59  4.05/4   20.15/13  24.55/13  36.33/12  39.55/12  44.41/11  54.19/11  59.32/11  64.41/11  66.00/11  69.37/11  70.48/11  70.59/11 
    UKS Siódemka Rumia                    4.05/4   16.10/14   4.40/7   11.38/12   3.22/6    4.46/6    9.38/8    5.13/10   5.09/10   1.19/6    3.37/6    1.11/7    0.11/2  
 12 Garstka Kamil                  74.13  4.55/8    9.42/3   21.45/9   37.29/13  41.11/13  47.43/13  57.23/12  62.38/12  67.36/12  68.55/12  72.50/12  74.03/12  74.13/12 
    UKS Arkady Raszków                    4.55/8    4.47/6   12.03/14  15.44/13   3.42/7    6.32/11   9.40/9    5.15/11   4.58/9    1.19/6    3.55/8    1.13/8    0.10/1* 
 13 Ogdowski Bartłomiej            85.25 12.08/15  19.13/12  22.47/10  32.57/11  37.15/11  44.53/12  69.49/13  74.21/13  79.07/13  80.31/13  84.07/13  85.13/13  85.25/13 
    UKS Siódemka Rumia                   12.08/15   7.05/8    3.34/2   10.10/11   4.18/9    7.38/12  24.56/14   4.32/5    4.46/7    1.24/10   3.36/5    1.06/5    0.12/3  
 14 Korolev Artem                 136.24  5.32/9   38.05/15  46.36/15  69.02/15  75.33/15  81.09/14 105.09/14 115.53/14 122.39/14 124.44/14 134.16/14 136.06/14 136.24/14 
    Kaliningrad                           5.32/9   32.33/15   8.31/11  22.26/15   6.31/13   5.36/9   24.00/13  10.44/15   6.46/14   2.05/15   9.32/15   1.50/15   0.18/14 
 15 Jaśkiewicz Mikołaj            149.34  7.33/13  21.15/14  35.57/14  51.54/14  66.44/14  84.48/15 125.46/15 135.24/15 140.52/15 142.49/15 147.45/15 149.16/15 149.34/15 
    UMKS Kwidzyn                          7.33/13  13.42/13  14.42/15  15.57/14  14.50/15  18.04/15  40.58/15   9.38/14   5.28/13   1.57/14   4.56/13   1.31/13   0.18/14 
    Shandin Michail            NKl        3.19/     6.42/         /    34.50/    39.16/    42.07/    49.52/    54.33/    57.48/    58.58/    62.00/    63.01/    63.15/   
    Kaliningrad                           3.19/     3.23/         /         /     4.26/     2.51/     7.45/     4.41/     3.15/     1.10/     3.02/     1.01/     0.14/   
    Orlikowski Maksymilian     NKl       12.29/    23.29/    33.39/         /         /         /         /         /         /         /         /    74.36/    75.15/   
    WKS Chojnice                         12.29/    11.00/    10.10/         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.39/   
    Szczybelski Cezary         NKl       14.48/         /    36.01/    65.03/    71.20/         /         /   130.05/   134.49/   136.49/   140.49/   142.01/   142.13/   
    UKS Orka Gdynia                      14.48/         /         /    29.02/     6.17/         /         /         /     4.44/     2.00/     4.00/     1.12/     0.12/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16         9.7km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-51      2-49      3-38      4-39      5-53      6-54      7-58      8-40      9-55     10-56     11-57     12-35     13-37     14-100   
  1 Sawościanik Adam               49.59  9.46/7   12.47/3   15.30/3   16.35/2   20.29/2   25.09/2   28.28/2   31.30/2   34.49/2   42.07/2   44.52/3   46.21/3   48.43/1*  49.50/1*  49.59/1* 
    UKS Traper Złocieniec                 9.46/7    3.01/3    2.43/1*   1.05/1*   3.54/1*   4.40/3    3.19/2    3.02/1*   3.19/5    7.18/3    2.45/6    1.29/2    2.22/1*   1.07/2    0.09/1* 
  2 Garstka Jakub                  50.05  9.10/5   12.03/2   15.14/2   16.43/3   21.03/3   26.01/3   29.30/3   33.16/3   35.52/3   42.08/3   44.36/2   46.05/2   48.45/2   49.55/2   50.05/2  
    UKS Arkady Raszków                    9.10/5    2.53/1*   3.11/3    1.29/7    4.20/3    4.58/5    3.29/3    3.46/2    2.36/2    6.16/2    2.28/2    1.29/2    2.40/2    1.10/3    0.10/3  
  3 Pryjma Fryderyk                51.13  7.00/1*  10.04/1*  13.57/1*  15.03/1*  19.08/1*  23.41/1*  26.48/1*  30.48/1*  33.35/1*  41.23/1*  43.41/1*  45.07/1*  49.56/3   51.02/3   51.13/3  
    KS Spójnia Warszawa                   7.00/1*   3.04/4    3.53/5    1.06/2    4.05/2    4.33/2    3.07/1*   4.00/4    2.47/4    7.48/4    2.18/1*   1.26/1*   4.49/8    1.06/1*   0.11/6  
  4 Grzybek Paweł                  55.34 12.14/10  15.07/9   18.15/7   19.37/7   24.10/5   28.53/5   32.33/5   36.19/4   38.56/4   45.11/4   47.49/4   49.38/4   54.04/4   55.24/4   55.34/4  
    UKS Siódemka Rumia                   12.14/10   2.53/1*   3.08/2    1.22/4    4.33/4    4.43/4    3.40/4    3.46/2    2.37/3    6.15/1*   2.38/4    1.49/5    4.26/7    1.20/6    0.10/3  
  5 Sawościanik Jakub              61.52  9.56/8   13.10/5   17.01/5   18.14/4   23.16/4   27.46/4   32.29/4   42.16/6   44.18/5   52.53/5   55.31/5   57.22/5   60.31/5   61.41/5   61.52/5  
    UKS Traper Złocieniec                 9.56/8    3.14/5    3.51/4    1.13/3    5.02/5    4.30/1*   4.43/7    9.47/11   2.02/1*   8.35/5    2.38/4    1.51/6    3.09/3    1.10/3    0.11/6  
  6 Socik Mateusz                  70.32  9.30/6   12.51/4   16.54/4   18.40/5   25.16/6   30.22/6   35.22/6   40.52/5   46.02/6   55.40/6   63.02/6   64.57/6   68.52/6   70.21/6   70.32/6  
    UKS Siódemka Rumia                    9.30/6    3.21/6    4.03/6    1.46/8    6.36/6    5.06/6    5.00/9    5.30/5    5.10/8    9.38/8    7.22/10   1.55/7    3.55/6    1.29/7    0.11/6  
  7 Jurczyk Maciej                 73.56  8.11/2   13.53/8   17.57/6   19.24/6   30.54/7   39.07/7   44.00/7   51.23/8   55.20/8   64.34/7   67.10/7   68.51/7   72.36/7   73.46/7   73.56/7  
    UKS Sparta Czyżowice                  8.11/2    5.42/9    4.04/7    1.27/6   11.30/10   8.13/9    4.53/8    7.23/8    3.57/6    9.14/6    2.36/3    1.41/4    3.45/4    1.10/3    0.10/3  
  8 Boguszewski Mateusz            82.29  8.57/4   13.23/6   29.02/11  30.25/11  37.03/9   42.09/9   46.29/9   52.49/9   57.59/9   67.35/8   74.57/8   76.52/8   80.46/8   82.20/8   82.29/8  
    UKS Siódemka Rumia                    8.57/4    4.26/7   15.39/11   1.23/5    6.38/7    5.06/6    4.20/5    6.20/7    5.10/8    9.36/7    7.22/10   1.55/7    3.54/5    1.34/8    0.09/1* 
  9 Kluska Rafał                   88.27  8.23/3   13.37/7   19.48/8   21.38/8   33.51/8   40.16/8   44.41/8   50.54/7   54.57/7   69.47/9   75.42/9   78.04/9   86.18/9   88.11/9   88.27/9  
    MKS Skarmat Toruń                     8.23/3    5.14/8    6.11/8    1.50/9   12.13/11   6.25/8    4.25/6    6.13/6    4.03/7   14.50/9    5.55/9    2.22/9    8.14/9    1.53/9    0.16/11 
 10 Myszkowski Maciej             122.00 11.15/9   17.46/10  24.39/9   27.31/9   37.21/10  47.12/10  67.29/10  75.02/10  80.33/10  98.43/10 103.45/10 107.40/10 119.47/10 121.48/10 122.00/10 
    UKS OSiR Gra Kalwaria                11.15/9    6.31/11   6.53/9    2.52/11   9.50/8    9.51/10  20.17/11   7.33/9    5.31/10  18.10/11   5.02/8    3.55/10  12.07/10   2.01/10   0.12/9  
 11 Skrzypkowski Mariusz          125.01 14.24/11  20.28/11  27.41/10  30.11/10  40.19/11  50.16/11  70.22/11  78.00/11  83.42/11 101.48/11 106.40/11 110.37/11 122.44/11 124.47/11 125.01/11 
    PUKS Młode Orły NDMaz.               14.24/11   6.04/10   7.13/10   2.30/10  10.08/9    9.57/11  20.06/10   7.38/10   5.42/11  18.06/10   4.52/7    3.57/11  12.07/10   2.03/11   0.14/10 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18         8.5km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-49      2-66      3-41      4-42      5-43      6-44      7-45      8-58      9-67     10-47     11-56     12-57     13-35     14-59     15-100   
  1 Piotrowski Radosław            46.45  4.08/1*   9.15/1*  17.56/1*  18.43/1*  19.38/1*  24.30/1*  25.47/1*  28.11/1*  30.25/1*  35.50/1*  39.32/1*  41.44/1*  43.02/1*  46.00/1*  46.35/1*  46.45/1* 
    UKS Azymut 45 Gdynia                  4.08/1*   5.07/1*   8.41/1*   0.47/1*   0.55/1*   4.52/2    1.17/1*   2.24/2    2.14/1*   5.25/1*   3.42/1*   2.12/2    1.18/2    2.58/1*   0.35/1*   0.10/6  
  2 Zamojski Paweł                 53.49  5.24/4   11.35/3   21.42/4   22.38/3   23.45/3   28.48/3   30.30/3   33.05/3   35.52/3   42.01/2   46.10/2   48.23/2   49.44/2   53.03/2   53.40/2   53.49/2  
    UKS Siódemka Rumia                    5.24/4    6.11/5   10.07/5    0.56/3    1.07/3    5.03/4    1.42/4    2.35/3    2.47/2    6.09/3    4.09/5    2.13/3    1.21/3    3.19/3    0.37/2    0.09/1* 
  3 Temnikov Ilya                  56.49  5.00/2   10.32/2   20.40/2   21.37/2   22.45/2   27.52/2   29.16/2   32.48/2   35.48/2   42.25/3   46.31/3   49.14/3   50.44/3   56.00/3   56.38/3   56.49/3  
    Kaliningrad                           5.00/2    5.32/3   10.08/6    0.57/4    1.08/4    5.07/5    1.24/3    3.32/8    3.00/4    6.37/5    4.06/4    2.43/5    1.30/4    5.16/6    0.38/3    0.11/8  
  4 Kaczocha Przemysław            57.07  8.53/5   15.18/5   24.02/5   24.57/5   26.01/5   30.49/4   32.12/4   35.54/4   38.51/4   44.58/4   48.48/4   51.09/4   52.56/4   56.16/4   56.58/4   57.07/4  
    UKS Arkady Raszków                    8.53/5    6.25/6    8.44/2    0.55/2    1.04/2    4.48/1*   1.23/2    3.42/9    2.57/3    6.07/2    3.50/3    2.21/4    1.47/6    3.20/4    0.42/5    0.09/1* 
  5 Porzycz Zbigniew               58.53 10.00/6   15.44/6   26.11/6   27.24/6   28.34/6   33.26/6   35.38/6   38.20/6   41.37/5   47.51/5   51.38/5   53.46/5   55.02/5   58.01/5   58.43/5   58.53/5  
    UKS Azymut 45 Gdynia                 10.00/6    5.44/4   10.27/7    1.13/7    1.10/5    4.52/2    2.12/8    2.42/4    3.17/5    6.14/4    3.47/2    2.08/1*   1.16/1*   2.59/2    0.42/5    0.10/6  
  6 Smirnov Ilya                   72.42 11.53/9   18.21/8   30.44/8   31.53/8   33.13/8   39.23/8   41.38/8   44.56/8   48.19/7   56.25/7   60.53/6   65.55/6   67.41/6   71.52/6   72.31/6   72.42/6  
    Kaliningrad                          11.53/9    6.28/7   12.23/8    1.09/6    1.20/7    6.10/6    2.15/9    3.18/5    3.23/6    8.06/6    4.28/6    5.02/9    1.46/5    4.11/5    0.39/4    0.11/8  
  7 Wiśniewski Łukasz              77.23  5.20/3   12.23/4   21.38/3   22.52/4   24.29/4   31.39/5   33.46/5   37.08/5   42.18/6   52.59/6   64.03/7   69.01/7   70.55/7   76.21/7   77.14/7   77.23/7  
    UKS Siódemka Rumia                    5.20/3    7.03/8    9.15/4    1.14/8    1.37/9    7.10/8    2.07/6    3.22/6    5.10/9   10.41/8   11.04/9    4.58/7    1.54/7    5.26/7    0.53/8    0.09/1* 
  8 Socik Sebastian                83.50 11.33/8   18.44/9   27.41/7   28.59/7   30.28/7   37.37/7   39.48/7   43.14/7   48.20/8   59.00/8   69.58/8   74.57/8   77.02/8   82.34/8   83.41/8   83.50/8  
    UKS Siódemka Rumia                   11.33/8    7.11/9    8.57/3    1.18/9    1.29/8    7.09/7    2.11/7    3.26/7    5.06/8   10.40/7   10.58/8    4.59/8    2.05/8    5.32/9    1.07/9    0.09/1* 
  9 Deptulski Mateusz              95.23 10.40/7   15.58/7   31.01/9   32.00/9   33.13/8   44.51/9   46.45/9   48.59/9   52.52/9   71.55/9   82.05/9   86.47/9   88.58/9   94.24/9   95.14/9   95.23/9  
    UKS Siódemka Rumia                   10.40/7    5.18/2   15.03/9    0.59/5    1.13/6   11.38/9    1.54/5    2.14/1*   3.53/7   19.03/9   10.10/7    4.42/6    2.11/9    5.26/7    0.50/7    0.09/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M20/21      9.7km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-38      3-39      4-53      5-67      6-44      7-43      8-41      9-55     10-56     11-33     12-35     13-59     14-100   
  1 Niedźwiecki Patryk             51.18  4.01/8    8.53/6   10.14/6   14.49/5   20.26/2   25.48/2   30.05/2   31.34/2   37.43/2   44.15/1*  45.49/1*  47.42/1*  50.35/1*  51.06/1*  51.18/1* 
    UKS Azymut Siedliska                  4.01/8    4.52/6    1.21/13   4.35/3    5.37/6    5.22/6    4.17/2    1.29/1*   6.09/3    6.32/1*   1.34/1*   1.53/1*   2.53/1*   0.31/1*   0.12/13 
  2 Mikielski Witold               53.06  3.18/3    7.50/2    9.04/2   13.05/1*  17.08/1*  21.27/1*  26.38/1*  28.30/1*  35.37/1*  45.45/3   47.20/2   49.13/2   52.12/2   52.52/2   53.06/2  
    UMKS Orkan Ostróda                    3.18/3    4.32/3    1.14/5    4.01/2    4.03/1*   4.19/1*   5.11/4    1.52/7    7.07/10  10.08/18   1.35/2    1.53/1*   2.59/2    0.40/13   0.14/22 
  3 Golinowski Paweł               54.17  4.29/14   8.52/5   10.01/5   15.16/6   20.56/3   26.40/3   31.22/3   33.12/3   38.54/3   45.43/2   47.42/3   49.52/3   53.24/3   54.03/3   54.17/3  
    JW 2399 Świętoszów                    4.29/14   4.23/1*   1.09/1*   5.15/7    5.40/7    5.44/11   4.42/3    1.50/5    5.42/2    6.49/3    1.59/14   2.10/10   3.32/17   0.39/8    0.14/22 
  4 Mikielski Daniel               55.14  3.35/6    9.10/8   10.25/8   16.57/7   21.53/4   26.52/4   32.36/4   34.27/4   41.10/5   47.46/4   49.23/4   51.19/4   54.20/4   55.03/4   55.14/4  
    UMKS Orkan Ostróda                    3.35/6    5.35/10   1.15/7    6.32/16   4.56/2    4.59/2    5.44/11   1.51/6    6.43/9    6.36/2    1.37/3    1.56/3    3.01/4    0.43/19   0.11/4  
  5 Mazan Bartłomiej               57.40  3.07/1*   7.33/1*   8.43/1*  14.19/3   22.46/6   28.46/8   34.14/6   35.44/6   41.06/4   48.07/5   51.46/5   53.47/5   56.46/5   57.29/5   57.40/5  
    WKS Śląsk Wrocław                     3.07/1*   4.26/2    1.10/2    5.36/10   8.27/17   6.00/14   5.28/7    1.30/2    5.22/1*   7.01/6    3.39/30   2.01/5    2.59/2    0.43/19   0.11/4  
  6 Guzal Kamil                    58.49  3.23/4    8.25/4    9.39/4   14.26/4   22.53/8   27.59/5   33.13/5   35.05/5   41.34/6   50.42/6   52.46/6   54.43/6   58.04/6   58.39/6   58.49/6  
    12 DZ Szczecin                        3.23/4    5.02/7    1.14/5    4.47/4    8.27/17   5.06/4    5.14/5    1.52/7    6.29/6    9.08/14   2.04/17   1.57/4    3.21/10   0.35/4    0.10/1* 
  7 Nowociński Bartosz             61.38  4.11/10   9.44/9   10.56/9   17.16/10  26.28/10  32.11/10  37.32/8   39.49/8   46.20/7   53.16/7   55.09/7   57.17/7   60.46/7   61.25/7   61.38/7  
    UMKS Orkan Ostróda                    4.11/10   5.33/9    1.12/4    6.20/13   9.12/21   5.43/10   5.21/6    2.17/15   6.31/7    6.56/5    1.53/9    2.08/8    3.29/14   0.39/8    0.13/17 
  8 Graczyk Adrian                 65.26  4.28/13   9.04/7   10.24/7   17.01/8   27.40/12  32.48/11  39.57/10  41.55/10  49.46/9   56.39/8   58.59/8   61.28/8   64.35/8   65.15/8   65.26/8  
    GAP Gdynia Dąbrowa                    4.28/13   4.36/4    1.20/10   6.37/18  10.39/26   5.08/5    7.09/17   1.58/10   7.51/13   6.53/4    2.20/23   2.29/22   3.07/7    0.40/13   0.11/4  
  9 Chernov Sergey                 66.18  6.06/23  12.44/15  14.15/15  21.18/14  27.38/11  34.00/12  40.27/11  42.57/11  49.29/8   58.03/9   59.53/9   62.22/9   65.28/9   66.07/9   66.18/9  
    Kaliningrad                           6.06/23   6.38/12   1.31/19   7.03/21   6.20/9    6.22/19   6.27/15   2.30/18   6.32/8    8.34/10   1.50/6    2.29/22   3.06/6    0.39/8    0.11/4  
 10 Kujda Arkadiusz                68.11  3.25/5   10.42/11  12.08/11  17.11/9   22.20/5   28.37/7   38.17/9   40.25/9   51.31/10  58.35/10  60.27/10  62.44/10  67.18/10  68.00/10  68.11/10 
    JW 2697 Brzeg                         3.25/5    7.17/16   1.26/17   5.03/5    5.09/4    6.17/18   9.40/27   2.08/13  11.06/24   7.04/7    1.52/8    2.17/17   4.34/27   0.42/16   0.11/4  
 11 Jaros Mariusz                  71.03  4.25/12  11.12/12  12.32/12  17.47/11  22.46/6   28.17/6   41.27/12  43.21/12  52.40/11  62.43/11  64.37/11  66.40/11  70.09/11  70.51/11  71.03/11 
    JW 2399 Świętoszów                    4.25/12   6.47/14   1.20/10   5.15/7    4.59/3    5.31/9   13.10/30   1.54/9    9.19/19  10.03/17   1.54/11   2.03/7    3.29/14   0.42/16   0.12/13 
 12 Jewuła Arkadiusz               71.37  5.06/18  12.24/14  14.05/14  19.43/13  25.07/9   31.02/9   36.57/7   38.59/7   54.40/12  63.18/12  65.15/12  67.27/12  70.45/12  71.24/12  71.37/12 
    12 DZ Szczecin                        5.06/18   7.18/17   1.41/26   5.38/11   5.24/5    5.55/13   5.55/12   2.02/12  15.41/27   8.38/12   1.57/13   2.12/14   3.18/9    0.39/8    0.13/17 
 13 Galitsyn Alexandr              74.46  3.36/7    8.22/3    9.38/3   13.21/2   39.00/26  45.23/25  49.34/22  51.10/22  57.28/14  66.33/14  68.21/13  70.31/13  73.55/13  74.32/13  74.46/13 
    Kaliningrad                           3.36/7    4.46/5    1.16/8    3.43/1*  25.39/31   6.23/20   4.11/1*   1.36/3    6.18/5    9.05/13   1.48/5    2.10/10   3.24/11   0.37/6    0.14/22 
 14 Łącki Łukasz                   76.38  5.42/21  15.41/23  16.59/23  23.05/20  34.03/22  39.30/18  47.46/20  50.33/19  58.16/15  68.27/15  70.17/15  72.27/15  75.53/14  76.27/14  76.38/14 
    UKS OSiR Gra Kalwaria                 5.42/21   9.59/27   1.18/9    6.06/12  10.58/28   5.27/7    8.16/22   2.47/23   7.43/11  10.11/19   1.50/6    2.10/10   3.26/13   0.34/2    0.11/4  
 15 Sołtys Maciej                  77.04  6.13/24  14.35/22  16.14/22  22.43/18  30.12/14  37.10/13  43.28/13  46.36/13  54.57/13  66.24/13  68.53/14  71.28/14  76.00/15  76.51/15  77.04/15 
    MKS Skarmat Toruń                     6.13/24   8.22/22   1.39/25   6.29/15   7.29/11   6.58/22   6.18/13   3.08/26   8.21/15  11.27/22   2.29/25   2.35/26   4.32/26   0.51/28   0.13/17 
 16 Sobański Dawid                 78.18  3.17/2   14.03/20  15.25/19  23.12/21  36.04/24  41.33/21  47.08/19  49.53/17  58.30/16  68.58/16  71.00/16  73.32/16  77.21/16  78.07/16  78.18/16 
    JW 5700 Międzyrzecz                   3.17/2   10.46/28   1.22/14   7.47/24  12.52/29   5.29/8    5.35/9    2.45/20   8.37/17  10.28/20   2.02/15   2.32/25   3.49/21   0.46/23   0.11/4  
 17 Piekarski Ryszard              79.14 11.34/29  16.58/25  18.18/25  28.39/26  36.36/25  43.57/23  50.23/23  53.17/24  61.32/22  70.09/17  72.05/17  74.24/17  78.10/17  78.58/17  79.14/17 
    UKS OSiR Gra Kalwaria                11.34/29   5.24/8    1.20/10  10.21/28   7.57/15   7.21/23   6.26/14   2.54/24   8.15/14   8.37/11   1.56/12   2.19/18   3.46/20   0.48/24   0.16/29 
 18 Kurek Krzysztof                81.34  6.03/22  14.24/21  16.06/21  22.41/17  33.34/21  42.25/22  50.35/24  53.01/23  60.49/21  70.30/18  73.03/18  75.50/18  80.35/18  81.23/18  81.34/18 
    UKS OSiR Gra Kalwaria                 6.03/22   8.21/21   1.42/27   6.35/17  10.53/27   8.51/27   8.10/20   2.26/17   7.48/12   9.41/15   2.33/26   2.47/28   4.45/29   0.48/24   0.11/4  
 19 Zasowski Przemysław            82.25  4.02/9   13.25/18  14.58/17  21.54/15  29.34/13  38.06/14  47.04/18  50.57/21  60.02/19  71.45/19  73.58/19  76.38/19  81.16/19  82.07/19  82.25/19 
    12 DZ Szczecin                        4.02/9    9.23/25   1.33/23   6.56/19   7.40/12   8.32/26   8.58/26   3.53/28   9.05/18  11.43/23   2.13/21   2.40/27   4.38/28   0.51/28   0.18/30 
 20 Stolyarov Vladimir             85.17 18.34/30  25.55/30  27.06/30  40.13/31  47.58/31  52.59/30  61.49/28  63.36/27  69.51/25  77.37/21  79.21/21  81.22/21  84.25/20  85.07/20  85.17/20 
    Kaliningrad                          18.34/30   7.21/18   1.11/3   13.07/30   7.45/13   5.01/3    8.50/25   1.47/4    6.15/4    7.46/8    1.44/4    2.01/5    3.03/5    0.42/16   0.10/1* 
 21 Zelewski Dariusz               85.32  5.27/19  13.09/16  14.41/16  23.04/19  30.59/15  39.02/17  47.03/17  49.48/16  60.02/19  73.16/20  75.32/20  78.27/20  84.27/21  85.17/21  85.32/21 
    UKS Siódemka Rumia                    5.27/19   7.42/19   1.32/21   8.23/25   7.55/14   8.03/24   8.01/19   2.45/20  10.14/23  13.14/26   2.16/22   2.55/29   6.00/31   0.50/26   0.15/27 
 22 Niedźwiecki Adrian             87.11  4.20/11  10.11/10  11.42/10  34.29/29  41.11/28  47.16/27  52.48/25  54.47/25  70.28/26  78.52/24  80.55/23  83.06/23  86.21/22  86.57/22  87.11/22 
    UKS Azymut Siedliska                  4.20/11   5.51/11   1.31/19  22.47/31   6.42/10   6.05/16   5.32/8    1.59/11  15.41/27   8.24/9    2.03/16   2.11/13   3.15/8    0.36/5    0.14/22 
 23 Gaczyński Marcin               87.26  6.37/25  17.39/28  19.03/27  26.15/24  32.29/17  40.32/20  48.15/21  50.40/20  68.37/24  78.32/22  80.37/22  82.58/22  86.30/23  87.14/23  87.26/23 
    JW 5700 Międzyrzecz                   6.37/25  11.02/29   1.24/15   7.12/22   6.14/8    8.03/24   7.43/18   2.25/16  17.57/30   9.55/16   2.05/18   2.21/19   3.32/17   0.44/21   0.12/13 
 24 Kobierowski Sławomir           87.54  4.56/17  11.41/13  13.07/13  18.15/12  33.30/20  39.33/19  45.12/14  47.20/14  65.20/23  78.49/23  81.27/24  83.41/24  87.05/24  87.43/24  87.54/24 
    12 DZ Szczecin                        4.56/17   6.45/13   1.26/17   5.08/6   15.15/30   6.03/15   5.39/10   2.08/13  18.00/31  13.29/27   2.38/27   2.14/15   3.24/11   0.38/7    0.11/4  
 25 Leśniowski Mariusz             89.09  4.38/15  17.01/26  18.45/26  24.20/23  32.38/19  38.51/16  45.47/15  48.32/15  59.45/17  80.29/25  82.34/25  84.43/25  88.15/25  88.55/25  89.09/25 
    PKO Harpagan Gdańsk                   4.38/15  12.23/31   1.44/28   5.35/9    8.18/16   6.13/17   6.56/16   2.45/20  11.13/25  20.44/30   2.05/18   2.09/9    3.32/17   0.40/13   0.14/22 
 26 Kąkol Michał                   90.08  5.35/20  13.25/18  15.03/18  22.02/16  32.11/16  46.16/26  54.48/26  62.10/26  70.44/27  81.33/26  83.26/26  85.50/26  89.19/26  89.58/26  90.08/26 
    UKS Orka Gdynia                       5.35/20   7.50/20   1.38/24   6.59/20  10.09/23  14.05/31   8.32/23   7.22/31   8.34/16  10.49/21   1.53/9    2.24/20   3.29/14   0.39/8    0.10/1* 
 27 Stachowski Paweł              101.27 22.26/31  29.17/31  30.41/31  37.04/30  47.28/30  54.08/31  64.07/31  66.44/30  76.32/29  88.42/27  93.37/28  96.08/28 100.28/27 101.12/27 101.27/27 
    KS Modrzew Skwierzyna                22.26/31   6.51/15   1.24/15   6.23/14  10.24/24   6.40/21   9.59/28   2.37/19   9.48/21  12.10/24   4.55/31   2.31/24   4.20/24   0.44/21   0.15/27 
 28 Kozaczuk Sebastian            101.28  4.39/16  13.24/17  15.50/20  23.34/22  32.35/18  38.29/15  46.44/16  50.19/18  60.00/18  91.38/30  94.25/30  96.39/29 100.41/28 101.15/28 101.28/28 
    JW 5700 Międzyrzecz                   4.39/16   8.45/23   2.26/29   7.44/23   9.01/20   5.54/12   8.15/21   3.35/27   9.41/20  31.38/31   2.47/28   2.14/15   4.02/22   0.34/2    0.13/17 
 29 Kołakowski Dominik            102.05  6.41/26  15.49/24  17.21/24  26.40/25  35.37/23  44.58/24  62.10/29  65.07/29  78.39/30  91.16/29  93.42/29  96.39/29 101.02/29 101.52/29 102.05/29 
    Indywidualnie                         6.41/26   9.08/24   1.32/21   9.19/27   8.57/19   9.21/29  17.12/31   2.57/25  13.32/26  12.37/25   2.26/24   2.57/30   4.23/25   0.50/26   0.13/17 
 30 Opanowicz Dominik             102.56  7.43/28  17.31/27  20.12/28  31.25/28  41.54/29  51.13/28  59.49/27  64.26/28  74.17/28  89.01/28  92.19/27  95.53/27 101.41/30 102.37/30 102.56/30 
    UKS Siódemka Rumia                    7.43/28   9.48/26   2.41/31  11.13/29  10.29/25   9.19/28   8.36/24   4.37/30   9.51/22  14.44/28   3.18/29   3.34/31   5.48/30   0.56/30   0.19/31 
 31 de Rosier Marek               107.25  7.06/27  19.18/29  21.51/29  30.47/27  40.44/27  51.31/29  62.26/30  66.55/31  82.37/31  97.28/31  99.38/31 102.05/31 106.14/31 107.13/31 107.25/31 
    WKS Chojnice                          7.06/27  12.12/30   2.33/30   8.56/26   9.57/22  10.47/30  10.55/29   4.29/29  15.42/29  14.51/29   2.10/20   2.27/21   4.09/23   0.59/31   0.12/13 
    Mazurek Paweł              NKl        4.04/    22.11/    23.32/    35.49/         /         /    56.22/    59.19/    69.50/    79.05/    80.46/    83.09/    87.05/    87.48/    87.59/   
    JW 5700 Międzyrzecz                   4.04/    18.07/     1.21/    12.17/         /         /         /     2.57/    10.31/     9.15/     1.41/     2.23/     3.56/     0.43/     0.11/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21E       13.0km    0m 24k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-39      3-40      4-41      5-42      6-43      7-44      8-45      9-58     10-46     11-47     12-48     13-50     14-49     15-51     16-52    
                                      17-53     18-54     19-56     20-69     21-57     22-35     23-60     24-100   
  1 Wensław Mateusz                75.52  5.53/1*   6.51/1*  11.37/1*  14.46/1*  15.34/1*  16.39/1*  20.41/1*  21.52/1*  24.41/1*  31.50/1*  33.14/1*  35.21/1*  40.26/1*  42.11/1*  46.27/1*  53.09/1* 
    UKS Azymut 45 Gdynia                  5.53/1*   0.58/1*   4.46/6    3.09/1*   0.48/2    1.05/7    4.02/2    1.11/1*   2.49/10   7.09/3    1.24/1*   2.07/1*   5.05/7    1.45/2    4.16/6    6.42/4  
                                         54.58/1*  57.48/1*  66.31/1*  68.28/1*  70.02/1*  71.45/1*  74.28/1*  75.35/1*  75.52/1* 
                                          1.49/5    2.50/1*   8.43/4    1.57/2    1.34/1*   1.43/11   2.43/8    1.07/13   0.17/14 
  2 Szmulkowski Adam               79.58  6.48/3    8.01/5   12.34/4   16.28/4   17.18/4   18.20/4   22.54/4   24.15/4   26.55/4   36.02/6   37.37/6   40.18/6   44.42/5   47.36/5   49.46/3   55.15/2  
    PUKS Młode Orły NDMaz.                6.48/3    1.13/8    4.33/3    3.54/7    0.50/3    1.02/5    4.34/8    1.21/6    2.40/7    9.07/12   1.35/3    2.41/6    4.24/4    2.54/9    2.10/1*   5.29/3  
                                         57.05/2   60.13/2   69.19/2   72.40/2   74.40/2   76.03/2   78.53/2   79.48/2   79.58/2  
                                          1.50/6    3.08/4    9.06/5    3.21/11   2.00/9    1.23/2    2.50/10   0.55/4    0.10/2  
  3 Jansson Anders                 80.13  6.53/5    7.58/4   12.28/3   16.13/3   17.03/3   17.58/3   21.59/2   23.14/2   25.52/2   33.49/2   35.27/2   38.19/2   43.32/3   45.06/2   50.36/5   56.02/4  
    Taby OK                               6.53/5    1.05/5    4.30/1*   3.45/6    0.50/3    0.55/1*   4.01/1*   1.15/2    2.38/6    7.57/6    1.38/4    2.52/8    5.13/8    1.34/1*   5.30/9    5.26/1* 
                                         57.47/4   61.38/5   70.07/3   73.06/3   74.56/3   76.25/3   79.01/3   80.00/3   80.13/3  
                                          1.45/2    3.51/6    8.29/3    2.59/9    1.50/6    1.29/6    2.36/5    0.59/8    0.13/9  
  4 Dutkowski Mikołaj              80.40  6.50/4    7.55/3   13.31/7   17.27/8   18.21/7   19.27/7   23.41/7   25.14/8   27.20/6   34.15/3   37.04/5   39.37/5   45.24/6   49.46/7   52.06/6   59.26/6  
    UKS Arkady Raszków                    6.50/4    1.05/5    5.36/12   3.56/8    0.54/8    1.06/8    4.14/6    1.33/9    2.06/1*   6.55/1*   2.49/12   2.33/4    5.47/12   4.22/12   2.20/2    7.20/8  
                                         61.42/6   64.39/6   72.32/6   74.24/6   75.59/6   77.20/5   79.40/4   80.31/4   80.40/4  
                                          2.16/10   2.57/3    7.53/1*   1.52/1*   1.35/2    1.21/1*   2.20/1*   0.51/1*   0.09/1* 
  5 Lubkiewicz Tomasz              80.53  7.40/10   8.41/8   13.15/5   16.48/5   17.35/5   18.51/5   23.04/6   24.23/6   26.57/5   34.54/4   36.26/3   38.36/3   43.24/2   45.14/3   49.30/2   56.16/5  
    WKS Wawel Kraków                      7.40/10   1.01/3    4.34/4    3.33/3    0.47/1*   1.16/12   4.13/5    1.19/5    2.34/5    7.57/6    1.32/2    2.10/2    4.48/6    1.50/5    4.16/6    6.46/5  
                                         58.02/5   60.56/4   71.58/5   74.22/5   75.57/5   77.21/6   79.47/6   80.40/5   80.53/5  
                                          1.46/3    2.54/2   11.02/10   2.24/5    1.35/2    1.24/3    2.26/3    0.53/2    0.13/9  
  6 Johansson Robert               80.54  6.27/2    7.41/2   12.13/2   15.43/2   16.51/2   17.54/2   22.24/3   24.01/3   26.29/3   35.00/5   36.43/4   39.31/4   44.11/4   45.59/4   50.00/4   55.27/3  
    Taby OK                               6.27/2    1.14/9    4.32/2    3.30/2    1.08/12   1.03/6    4.30/7    1.37/10   2.28/4    8.31/10   1.43/5    2.48/7    4.40/5    1.48/4    4.01/5    5.27/2  
                                         57.13/3   60.43/3   70.08/4   73.28/4   75.18/4   77.01/4   79.44/5   80.43/6   80.54/6  
                                          1.46/3    3.30/5    9.25/6    3.20/10   1.50/6    1.43/11   2.43/8    0.59/8    0.11/5  
  7 Dudek Wojciech                 86.50  7.56/11   9.06/11  13.51/10  18.00/10  18.50/9   19.46/8   23.50/8   25.07/7   29.39/9   36.59/7   38.51/7   41.46/7   47.04/9   50.54/8        /    60.48/7  
    PUKS Młode Orły NDMaz.                7.56/11   1.10/7    4.45/5    4.09/9    0.50/3    0.56/2    4.04/3    1.17/3    4.32/13   7.20/4    1.52/7    2.55/9    5.18/10   3.50/10       /         /   
                                         62.22/7   67.55/7   78.13/7   80.13/7   81.54/7   83.19/7   85.47/7   86.40/7   86.50/7  
                                          1.34/1*   5.33/12  10.18/7    2.00/3    1.41/4    1.25/4    2.28/4    0.53/2    0.10/2  
  8 Jurczyk Tomasz                 88.43  7.35/8    8.34/7   13.22/6   17.03/6   17.56/6   18.54/6   22.58/5   24.15/4   29.08/8   37.31/9   39.54/9   42.34/9   46.51/8   51.15/9        /    62.19/8  
    UKS Sparta Czyżowice                  7.35/8    0.59/2    4.48/7    3.41/5    0.53/7    0.58/3    4.04/3    1.17/3    4.53/14   8.23/9    2.23/9    2.40/5    4.17/3    4.24/13       /         /   
                                         65.19/9   70.44/9   79.05/8   81.45/8   83.34/8   84.59/8   87.36/8   88.32/8   88.43/8  
                                          3.00/13   5.25/11   8.21/2    2.40/7    1.49/5    1.25/4    2.37/6    0.56/7    0.11/5  
  9 Niewiedziała Robert            92.41  7.38/9    8.41/8   13.36/9   17.45/9   18.35/8   19.50/9   24.57/9   26.41/9   29.05/7   36.59/7   39.30/8   42.02/8   46.10/7   47.56/6   52.56/7   63.02/9  
    UKS Siódemka Rumia                    7.38/9    1.03/4    4.55/8    4.09/9    0.50/3    1.15/11   5.07/12   1.44/11   2.24/3    7.54/5    2.31/11   2.32/3    4.08/2    1.46/3    5.00/8   10.06/10 
                                         65.10/8   69.09/8   82.50/9   85.32/9   87.38/9   89.10/9   91.35/9   92.30/9   92.41/9  
                                          2.08/8    3.59/7   13.41/13   2.42/8    2.06/10   1.32/8    2.25/2    0.55/4    0.11/5  
 10 Piłkowski Tadeusz              93.40  9.38/13  11.47/14  17.15/13  22.21/13  23.28/13  24.40/13  29.30/12  30.55/12  33.43/12  41.55/12  44.20/13  47.34/11  54.44/12  57.19/11  60.12/8   67.19/10 
    KS OK!Sport                           9.38/13   2.09/14   5.28/10   5.06/13   1.07/11   1.12/10   4.50/9    1.25/7    2.48/9    8.12/8    2.25/10   3.14/10   7.10/13   2.35/7    2.53/3    7.07/7  
                                         69.29/10  73.53/10  84.12/10  86.20/10  88.12/10  89.42/10  92.32/10  93.27/10  93.40/10 
                                          2.10/9    4.24/8   10.19/8    2.08/4    1.52/8    1.30/7    2.50/10   0.55/4    0.13/9  
 11 Olech Przemysław              103.53  7.57/12   9.43/12  15.25/12  19.44/12  20.48/12  22.09/12  27.05/11  28.36/11  31.21/11  40.49/11  43.43/11  50.59/13  56.41/13  59.24/12       /    74.29/13 
    UKS Siódemka Rumia                    7.57/12   1.46/13   5.42/13   4.19/11   1.04/9    1.21/13   4.56/10   1.31/8    2.45/8    9.28/13   2.54/13   7.16/13   5.42/11   2.43/8        /         /   
                                         77.26/13  82.39/13  93.23/13  95.51/11  97.59/11  99.34/11 102.40/11 103.43/11 103.53/11 
                                          2.57/12   5.13/10  10.44/9    2.28/6    2.08/11   1.35/10   3.06/12   1.03/11   0.10/2  
 12 Prasał Jakub                  105.50  7.27/7    8.45/10  14.16/11  19.01/11  20.06/11  21.17/11  26.20/10  28.10/10  31.14/10  40.08/10  42.22/10  46.19/10  51.32/10  53.57/10  64.34/10  71.32/12 
    PUKS Młode Orły NDMaz.                7.27/7    1.18/11   5.31/11   4.45/12   1.05/10   1.11/9    5.03/11   1.50/13   3.04/11   8.54/11   2.14/8    3.57/11   5.13/8    2.25/6   10.37/11   6.58/6  
                                         75.08/12  81.13/12  92.36/12  96.27/12  98.35/12 100.20/12 104.35/12 105.38/12 105.50/12 
                                          3.36/14   6.05/13  11.23/11   3.51/13   2.08/11   1.45/13   4.15/14   1.03/11   0.12/8  
 13 Piekielny Mariusz             109.34  7.10/6    8.25/6   13.35/8   17.12/7   19.02/10  20.02/10  31.27/13  33.13/13  35.19/13  42.25/13  44.09/12  49.03/12  53.04/11  59.40/13  63.04/9   71.06/11 
    MUKS Junior Ochędzyn                  7.10/6    1.15/10   5.10/9    3.37/4    1.50/14   1.00/4   11.25/14   1.46/12   2.06/1*   7.06/2    1.44/6    4.54/12   4.01/1*   6.36/14   3.24/4    8.02/9  
                                         73.09/11  77.59/11  89.47/11 101.41/13 104.05/13 105.39/13 108.20/13 109.20/13 109.34/13 
                                          2.03/7    4.50/9   11.48/12  11.54/14   2.24/13   1.34/9    2.41/7    1.00/10   0.14/12 
 14 Herman-Iżycki Leszek          144.36  9.41/14  11.22/13  20.56/14  27.04/14  28.27/14  30.39/14  37.55/14  40.23/14  44.36/14  60.50/14  64.07/14  77.51/14  85.36/14  89.29/14  95.25/11 106.06/14 
    Indywidualnie                         9.41/14   1.41/12   9.34/14   6.08/14   1.23/13   2.12/14   7.16/13   2.28/14   4.13/12  16.14/14   3.17/14  13.44/14   7.45/14   3.53/11   5.56/10  10.41/11 
                                        108.34/14 115.04/14 130.39/14 134.00/14 136.51/14 139.14/14 142.55/14 144.20/14 144.36/14 
                                          2.28/11   6.30/14  15.35/14   3.21/11   2.51/14   2.23/14   3.41/13   1.25/14   0.16/13 
    Galicz Karol               NKl        8.54/    10.24/    23.43/    31.20/    32.55/    35.18/    44.04/    47.37/    52.02/    69.06/         /         /         /         /         /         /   
    PUKS Młode Orły NDMaz.                8.54/     1.30/    13.19/     7.37/     1.35/     2.23/     8.46/     3.33/     4.25/    17.04/         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /    79.46/    83.41/    89.57/    92.23/    92.41/   
                                              /         /         /         /         /     3.55/     6.16/     2.26/     0.18/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35         3.0km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-67      3-58      4-45      5-44      6-41      7-55      8-53      9-52     10-47     11-56     12-69     13-57     14-35     15-59     16-100   
                                     
  1 Voiloshnikow Pavel             70.12  8.53/6   17.47/2   20.20/1*  22.43/1*  24.41/1*  32.19/1*  38.22/1*  44.32/1*  47.01/1*  54.52/1*  59.09/1*  62.13/1*  64.22/1*  66.04/1*  69.18/1*  69.59/1* 
    Kaliningrad                           8.53/6    8.54/1*   2.33/1*   2.23/4    1.58/5    7.38/1*   6.03/1*   6.10/2    2.29/3    7.51/6    4.17/1*   3.04/9    2.09/4    1.42/4    3.14/5    0.41/5  
                                         70.12/1* 
                                          0.13/4  
  2 Plesiński Mariusz              75.43  6.57/1*  15.56/1*  23.50/6   26.25/7   28.02/6   35.43/3   42.27/3   48.03/2   54.43/4   62.03/4   66.27/2   68.31/2   70.34/2   72.01/2   74.52/2   75.31/2  
    KS Artemis Wrocław                    6.57/1*   8.59/2    7.54/14   2.35/5    1.37/4    7.41/2    6.44/4    5.36/1*   6.40/12   7.20/3    4.24/2    2.04/1*   2.03/2    1.27/1*   2.51/1*   0.39/3  
                                         75.43/2  
                                          0.12/1* 
  3 Gmur Karol                     76.39  7.15/2   18.02/3   20.51/2   23.13/2   24.48/2   32.54/2   41.12/2   49.26/3   54.00/2   61.35/2   66.34/4   68.59/3   71.08/3   72.41/3   75.48/3   76.26/3  
    UKS Arkady Raszków                    7.15/2   10.47/5    2.49/3    2.22/3    1.35/1*   8.06/3    8.18/9    8.14/9    4.34/9    7.35/5    4.59/7    2.25/2    2.09/4    1.33/2    3.07/3    0.38/2  
                                         76.39/3  
                                          0.13/4  
  4 Mientki Sebastian              78.30  7.28/3   20.24/7   24.02/7   26.12/5   27.47/4   35.53/4   42.52/4   50.44/4   54.25/3   61.47/3   66.33/3   69.51/4   72.18/4   74.09/4   77.33/4   78.18/4  
    UMKS Orkan Ostróda                    7.28/3   12.56/11   3.38/6    2.10/1*   1.35/1*   8.06/3    6.59/5    7.52/7    3.41/7    7.22/4    4.46/4    3.18/10   2.27/9    1.51/8    3.24/6    0.45/7  
                                         78.30/4  
                                          0.12/1* 
  5 Walicki Rafał                  78.58 10.58/9   20.57/8   25.18/8   27.37/8   32.53/8   41.17/8   47.44/8   54.12/7   56.32/6   63.34/5   68.30/5   70.57/5   73.24/6   75.12/6   78.10/5   78.46/5  
    JW 5700 Międzyrzecz                  10.58/9    9.59/4    4.21/9    2.19/2    5.16/14   8.24/6    6.27/3    6.28/3    2.20/1*   7.02/2    4.56/6    2.27/3    2.27/9    1.48/7    2.58/2    0.36/1* 
                                         78.58/5  
                                          0.12/1* 
  6 Fiedorowicz Szczepan           79.19  8.57/7   19.59/6   22.45/4   25.35/4   27.46/3   37.30/6   45.39/7   52.30/5   55.50/5   64.03/6   68.43/6   71.21/6   73.19/5   74.59/5   78.23/6   79.06/6  
    12 DZ Szczecin                        8.57/7   11.02/7    2.46/2    2.50/8    2.11/8    9.44/8    8.09/7    6.51/5    3.20/4    8.13/7    4.40/3    2.38/6    1.58/1*   1.40/3    3.24/6    0.43/6  
                                         79.19/6  
                                          0.13/4  
  7 Karachev Aleksandr             85.40  9.56/8   19.05/4   22.00/3   24.42/3   28.25/7   37.51/7   45.15/6   53.14/6   56.54/7   66.17/7   71.35/7   76.08/7   78.32/7   80.47/7   84.37/7   85.25/7  
    Kaliningrad                           9.56/8    9.09/3    2.55/4    2.42/6    3.43/12   9.26/7    7.24/6    7.59/8    3.40/6    9.23/11   5.18/8    4.33/13   2.24/8    2.15/12   3.50/11   0.48/9  
                                         85.40/7  
                                          0.15/10 
  8 Mol Krzysztof                  93.58  8.33/4   19.34/5   23.20/5   26.23/6   27.58/5   36.07/5   44.48/5   63.22/8   68.40/8   77.10/8   82.39/8   85.21/8   87.39/8   89.24/8   93.06/8   93.45/8  
    Indywidualnie                         8.33/4   11.01/6    3.46/7    3.03/10   1.35/1*   8.09/5    8.41/10  18.34/14   5.18/11   8.30/8    5.29/9    2.42/7    2.18/7    1.45/5    3.42/10   0.39/3  
                                         93.58/8  
                                          0.13/4  
  9 Sołowiej Stanisław             97.35  8.42/5   28.54/13  34.56/13  41.42/14  45.06/14  59.20/14  65.46/12  72.16/11  74.39/10  81.38/9   86.31/9   89.01/9   91.33/9   93.19/9   96.28/9   97.21/9  
    MKS Start Lublin                      8.42/5   20.12/14   6.02/13   6.46/14   3.24/11  14.14/12   6.26/2    6.30/4    2.23/2    6.59/1*   4.53/5    2.30/5    2.32/11   1.46/6    3.09/4    0.53/10 
                                         97.35/9  
                                          0.14/8  
 10 Lisiecki Robert               101.20 12.00/12  23.54/10  27.45/9   31.31/9   34.03/9   47.51/10  56.00/10  63.41/9   73.59/9   83.11/10  89.48/10  92.30/10  94.45/10  96.44/10 100.19/10 101.04/10 
    JW 5700 Międzyrzecz                  12.00/12  11.54/9    3.51/8    3.46/11   2.32/10  13.48/11   8.09/7    7.41/6   10.18/13   9.12/10   6.37/10   2.42/7    2.15/6    1.59/10   3.35/8    0.45/7  
                                        101.20/10 
                                          0.16/13 
 11 Kasperowicz Zdzisław          107.12 11.04/10  26.09/12  29.40/11  32.24/10  34.30/10  48.54/11  58.06/11  75.14/12  80.01/12  88.44/11  95.56/11  98.23/11 100.31/11 102.23/11 106.01/11 106.57/11 
    12 DZ Szczecin                       11.04/10  15.05/12   3.31/5    2.44/7    2.06/7   14.24/13   9.12/11  17.08/12   4.47/10   8.43/9    7.12/12   2.27/3    2.08/3    1.52/9    3.38/9    0.56/11 
                                        107.12/11 
                                          0.15/10 
 12 Kosicki Roman                 111.53 11.19/11  22.59/9   28.00/10  33.06/11  35.34/11  46.13/9   55.45/9   68.04/10  80.14/13  90.38/12  97.27/12 101.04/12 104.27/12 106.37/12 110.40/12 111.38/12 
    Indywidualnie                        11.19/11  11.40/8    5.01/10   5.06/13   2.28/9   10.39/9    9.32/12  12.19/11  12.10/14  10.24/12   6.49/11   3.37/11   3.23/13   2.10/11   4.03/12   0.58/12 
                                        111.53/12 
                                          0.15/10 
 13 Pinecki Zbigniew              122.35 13.46/13  25.51/11  31.36/12  35.55/12  39.49/12  55.26/12  67.45/13  76.35/13  79.59/11  93.19/13 103.20/13 107.28/13 111.10/13 114.20/13 121.06/13 122.12/13 
    Indywidualnie                        13.46/13  12.05/10   5.45/11   4.19/12   3.54/13  15.37/14  12.19/13   8.50/10   3.24/5   13.20/14  10.01/13   4.08/12   3.42/14   3.10/14   6.46/14   1.06/14 
                                        122.35/13 
                                          0.23/14 
 14 Kempa Szymon                  137.26 17.29/14  32.45/14  38.33/14  41.33/13  43.35/13  56.47/13  73.52/14  91.57/14  96.16/14 108.54/14 120.32/14 125.55/14 128.45/14 131.15/14 136.14/14 137.12/14 
    Indywidualnie                        17.29/14  15.16/13   5.48/12   3.00/9    2.02/6   13.12/10  17.05/14  18.05/13   4.19/8   12.38/13  11.38/14   5.23/14   2.50/12   2.30/13   4.59/13   0.58/12 
                                        137.26/14 
                                          0.14/8  
    Kujawski Robert            NKl       29.31/         /         /         /         /         /         /         /         /         /    65.46/    71.45/    74.04/    75.52/    79.43/         /   
    Indywidualnie                        29.31/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     5.59/     2.19/     1.48/     3.51/         /   
                                         80.43/   
                                              /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M40         4.0km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-64      2-39      3-66      4-55      5-40      6-52      7-54      8-58      9-43     10-42     11-41     12-67     13-46     14-57     15-35     16-60    
                                      17-100   
  1 Porzycz Janusz                 58.08  1.39/1*   7.13/1*   9.12/1*  15.51/2   18.47/2   24.48/1*  29.28/1*  32.18/1*  35.40/1*  36.39/1*  37.42/1*  41.18/1*  47.20/1*  52.32/1*  54.03/1*  56.55/1* 
    UKS Siódemka Rumia                    1.39/1*   5.34/2    1.59/1*   6.39/7    2.56/8    6.01/1*   4.40/2    2.50/2    3.22/3    0.59/1*   1.03/3    3.36/2    6.02/3    5.12/5    1.31/2    2.52/3  
                                         57.55/1*  58.08/1* 
                                          1.00/6    0.13/6  
  2 Polewczak Roman                61.09  2.49/3    9.27/6   12.13/5   18.36/6   21.08/6   27.45/3   32.32/3   35.20/2   38.34/2   39.41/2   40.43/2   44.21/2   50.22/2   55.33/2   57.05/2   59.57/2  
    Indywidualnie                         2.49/3    6.38/8    2.46/4    6.23/5    2.32/6    6.37/2    4.47/3    2.48/1*   3.14/2    1.07/3    1.02/2    3.38/4    6.01/2    5.11/4    1.32/4    2.52/3  
                                         60.56/2   61.09/2  
                                          0.59/4    0.13/6  
  3 Sędłak Krystian                63.00  3.12/6    9.05/4   12.00/4   17.04/3   19.10/3   27.18/2   31.54/2   36.46/3   40.21/3   41.36/3   42.45/3   46.19/3   52.05/3   57.07/3   58.51/3   61.39/3  
    KS OK!Sport                           3.12/6    5.53/5    2.55/6    5.04/2    2.06/1*   8.08/4    4.36/1*   4.52/9    3.35/4    1.15/4    1.09/6    3.34/1*   5.46/1*   5.02/2    1.44/7    2.48/2  
                                         62.45/3   63.00/3  
                                          1.06/10   0.15/9  
  4 Ratajczak Piotr                66.46  2.14/2    7.18/2    9.36/2   14.25/1*  16.52/1*  29.01/5   34.47/4   38.18/4   42.39/4   43.59/4   45.03/4   49.07/4   55.17/4   61.03/4   62.42/4   65.41/4  
    UMKS Orkan Ostróda                    2.14/2    5.04/1*   2.18/2    4.49/1*   2.27/5   12.09/8    5.46/6    3.31/3    4.21/6    1.20/5    1.04/5    4.04/7    6.10/6    5.46/7    1.39/6    2.59/7  
                                         66.34/4   66.46/4  
                                          0.53/1*   0.12/3  
  5 Pesta Adam                     69.09  2.56/4    8.45/3   11.48/3   17.46/4   20.59/5   28.31/4   36.27/5   40.17/5   45.41/5   47.12/5   48.32/5   52.24/5   58.29/5   63.56/5   65.22/5   68.00/5  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  2.56/4    5.49/4    3.03/7    5.58/4    3.13/10   7.32/3    7.56/10   3.50/4    5.24/11   1.31/7    1.20/8    3.52/5    6.05/5    5.27/6    1.26/1*   2.38/1* 
                                         68.58/5   69.09/5  
                                          0.58/2    0.11/1* 
  6 Domański Adam                  71.52  3.11/5    9.16/5   12.31/6   21.04/7   23.39/7   34.27/6   40.06/6   44.40/6   48.24/6   49.47/6   50.59/6   54.51/6   61.15/6   66.08/6   67.42/6   70.40/6  
    JW 5700 Międzyrzecz                   3.11/5    6.05/6    3.15/8    8.33/9    2.35/7   10.48/7    5.39/5    4.34/7    3.44/5    1.23/6    1.12/7    3.52/5    6.24/8    4.53/1*   1.34/5    2.58/6  
                                         71.40/6   71.52/6  
                                          1.00/6    0.12/3  
  7 Jackowiak Jacek                73.09  6.25/12  12.07/8   14.58/8   21.24/8   27.25/8   36.17/8   41.47/8   47.25/8   50.37/7   51.43/7   52.46/7   56.23/7   62.25/7   67.35/7   69.06/7   71.59/7  
    JW 5700 Międzyrzecz                   6.25/12   5.42/3    2.51/5    6.26/6    6.01/12   8.52/5    5.30/4    5.38/11   3.12/1*   1.06/2    1.03/3    3.37/3    6.02/3    5.10/3    1.31/2    2.53/5  
                                         72.58/7   73.09/7  
                                          0.59/4    0.11/1* 
  8 Rekowski Tomasz                81.33  3.39/7   10.07/7   12.38/7   18.34/5   20.43/4   35.13/7   41.12/7   45.56/7   51.19/8   52.58/8   54.20/8   59.54/8   68.29/8   74.59/8   77.01/8   80.10/8  
    Ind Morąg                             3.39/7    6.28/7    2.31/3    5.56/3    2.09/2   14.30/11   5.59/7    4.44/8    5.23/10   1.39/8    1.22/9    5.34/9    8.35/9    6.30/10   2.02/11   3.09/9  
                                         81.16/8   81.33/8  
                                          1.06/10   0.17/12 
  9 Krupiński Andrzej              87.58  5.01/10  12.24/9   15.57/9   26.11/9   30.25/9   43.41/9   50.28/9   54.19/9   58.42/9   60.34/9   61.59/9   69.30/9   75.46/9   81.49/9   83.45/9   86.47/9  
    UKS Saper Kazuń                       5.01/10   7.23/9    3.33/10  10.14/10   4.14/11  13.16/9    6.47/9    3.51/5    4.23/7    1.52/10   1.25/11   7.31/11   6.16/7    6.03/8    1.56/9    3.02/8  
                                         87.45/9   87.58/9  
                                          0.58/2    0.13/6  
 10 Witkowski Adam                 93.15  4.19/9   12.42/10  16.58/10  30.38/10  32.49/10  47.15/11  53.17/10  58.09/10  63.13/10  65.01/10  66.24/10  71.47/10  80.35/10  86.51/10  88.43/10  91.58/10 
    UKS Azymut 45 Gdynia                  4.19/9    8.23/11   4.16/11  13.40/11   2.11/3   14.26/10   6.02/8    4.52/9    5.04/9    1.48/9    1.23/10   5.23/8    8.48/10   6.16/9    1.52/8    3.15/10 
                                         93.03/10  93.15/10 
                                          1.05/9    0.12/3  
 11 Sikora Waldemar               106.51  5.07/11  12.50/11  25.19/12  33.09/11  35.28/11  45.47/10  55.17/11  59.31/11  65.47/11  70.30/11  71.29/11  82.31/11  93.32/11 100.06/11 102.07/11 105.35/11 
    MKS Start Lublin                      5.07/11   7.43/10  12.29/13   7.50/8    2.19/4   10.19/6    9.30/12   4.14/6    6.16/12   4.43/13   0.59/1*  11.02/12  11.01/12   6.34/11   2.01/10   3.28/11 
                                        106.36/11 106.51/11 
                                          1.01/8    0.15/9  
 12 Belyaevskiy Boris             141.55  8.45/13  17.26/12  20.43/11  52.42/13  55.52/12  72.41/12  82.00/12  91.05/12  96.06/12  98.03/12  99.30/12 113.23/12 124.26/12 133.00/12 135.32/12 139.53/12 
    Kaliningrad                           8.45/13   8.41/12   3.17/9   31.59/13   3.10/9   16.49/12   9.19/11   9.05/12   5.01/8    1.57/11   1.27/12  13.53/13  11.03/13   8.34/12   2.32/13   4.21/13 
                                        141.33/12 141.55/12 
                                          1.40/12   0.22/13 
 13 Witkowski Zbigniew            154.47  3.45/8   26.13/13  31.27/13  48.48/12  57.42/13  75.35/13  87.25/13 107.41/13 115.00/13 117.10/13 120.45/13 127.13/13 136.20/13 145.54/13 148.16/13 152.34/13 
    Indywidualnie                         3.45/8   22.28/13   5.14/12  17.21/12   8.54/13  17.53/13  11.50/13  20.16/13   7.19/13   2.10/12   3.35/13   6.28/10   9.07/11   9.34/13   2.22/12   4.18/12 
                                        154.32/13 154.47/13 
                                          1.58/13   0.15/9  
    Wąsicki Jacek              DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    12 DZ Szczecin                            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /   
                                              /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M45         4.0km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-48      2-51      3-66      4-52      5-41      6-43      7-44      8-45      9-67     10-46     11-56     12-57     13-35     14-37     15-100   
  1 Korchunov Evgeniy              65.34  7.24/6   10.00/3   15.10/2   16.57/2   29.00/1*  30.55/1*  36.04/1*  38.30/1*  44.03/1*  52.45/1*  57.08/1*  59.37/1*  61.28/1*  64.16/1*  65.23/1*  65.34/1* 
    Kaliningrad                           7.24/6    2.36/3    5.10/5    1.47/2   12.03/3    1.55/3    5.09/1*   2.26/5    5.33/5    8.42/8    4.23/4    2.29/1*   1.51/4    2.48/1*   1.07/1*   0.11/1* 
  2 Wiejacki Janusz                69.41  3.50/1*   6.15/1*  11.23/1*  13.25/1*  29.21/2   34.14/3   40.12/2   41.55/2   48.57/2   55.25/3   59.58/4   62.57/3   64.55/4   67.56/2   69.28/2   69.41/2  
    UKS Saper Kazuń                       3.50/1*   2.25/1*   5.08/4    2.02/4   15.56/9    4.53/14   5.58/2    1.43/1*   7.02/10   6.28/3    4.33/6    2.59/4    1.58/6    3.01/2    1.32/11   0.13/5  
  3 Wrzesiński Krzysztof           69.42 12.18/11  14.49/9   19.48/8   21.43/6   33.15/4   35.23/4   41.54/3   44.02/3   49.06/3   55.14/2   59.38/3   63.04/4   64.51/3   68.14/3   69.30/3   69.42/3  
    WKS Śląsk Wrocław                    12.18/11   2.31/2    4.59/3    1.55/3   11.32/1*   2.08/6    6.31/3    2.08/4    5.04/3    6.08/2    4.24/5    3.26/9    1.47/2    3.23/5    1.16/2    0.12/3  
  4 Urbaniak Krzysztof             70.01  5.44/5   12.35/7   16.55/4   18.39/3   30.43/3   32.40/2   42.22/4   45.18/4   49.24/4   55.25/3   59.24/2   62.25/2   64.11/2   68.22/4   69.46/4   70.01/4  
    KS Spójnia Warszawa                   5.44/5    6.51/8    4.20/1*   1.44/1*  12.04/4    1.57/4    9.42/11   2.56/9    4.06/1*   6.01/1*   3.59/2    3.01/5    1.46/1*   4.11/8    1.24/5    0.15/6  
  5 Piłkowski Paweł                78.04  4.41/2   12.02/6   17.43/6   21.29/5   33.40/5   36.07/5   43.03/5   46.29/5   52.35/5   63.39/6   67.30/6   70.32/5   72.27/5   76.32/5   77.53/5   78.04/5  
    KS OK!Sport                           4.41/2    7.21/10   5.41/7    3.46/8   12.11/5    2.27/8    6.56/5    3.26/11   6.06/8   11.04/13   3.51/1*   3.02/6    1.55/5    4.05/7    1.21/4    0.11/1* 
  6 Konstanciak Andrzej            78.56  5.15/3   10.15/4   17.15/5   22.35/7   35.39/6   37.53/6   44.58/6   47.56/6   54.03/6   62.25/5   67.18/5   71.05/6   73.10/6   76.54/6   78.37/6   78.56/6  
    KS OK!Sport                           5.15/3    5.00/6    7.00/11   5.20/13  13.04/7    2.14/7    7.05/7    2.58/10   6.07/9    8.22/7    4.53/8    3.47/10   2.05/9    3.44/6    1.43/13   0.19/13 
  7 Szulżycki Kazimierz            83.26  5.19/4    9.40/2   18.07/7   20.53/4   35.56/7   38.00/7   48.23/7   53.51/7   59.49/8   67.29/7   72.13/7   75.05/7   77.03/7   81.40/7   83.11/7   83.26/7  
    UMKS Orkan Ostróda                    5.19/4    4.21/5    8.27/13   2.46/5   15.03/8    2.04/5   10.23/13   5.28/13   5.58/7    7.40/6    4.44/7    2.52/2    1.58/6    4.37/9    1.31/9    0.15/6  
  8 Kiselev Igor                   85.32 13.17/12  23.55/12  29.17/12  33.40/12  46.10/11  48.50/11  56.24/11  58.29/10  63.56/10  71.28/10  75.30/8   78.27/8   80.35/8   83.48/8   85.17/8   85.32/8  
    Kaliningrad                          13.17/12  10.38/13   5.22/6    4.23/11  12.30/6    2.40/10   7.34/8    2.05/3    5.27/4    7.32/4    4.02/3    2.57/3    2.08/10   3.13/3    1.29/8    0.15/6  
  9 Klasa Tomasz                   86.48 15.23/13  22.39/11  28.20/11  32.50/11  44.22/10  46.15/10  53.11/10  55.11/8   59.46/7   71.25/9   76.53/10  80.05/9   81.54/9   85.13/9   86.32/9   86.48/9  
    Indywidualnie                        15.23/13   7.16/9    5.41/7    4.30/12  11.32/1*   1.53/2    6.56/5    2.00/2    4.35/2   11.39/14   5.28/11   3.12/7    1.49/3    3.19/4    1.19/3    0.16/9  
 10 Deptulski Tomasz               97.36  7.36/7   10.46/5   16.34/3   23.19/8   39.59/8   42.26/8   51.41/8   55.14/9   62.51/9   70.27/8   75.38/9   88.52/10  91.14/10  95.52/10  97.20/10  97.36/10 
    UKS Siódemka Rumia                    7.36/7    3.10/4    5.48/9    6.45/14  16.40/12   2.27/8    9.15/10   3.33/12   7.37/12   7.36/5    5.11/10  13.14/13   2.22/12   4.38/10   1.28/7    0.16/9  
 11 Korolev Artur                 108.08  7.36/7   14.18/8   22.17/10  26.13/10  48.23/12  51.27/12  62.57/12  65.44/12  74.09/12  84.59/12  93.54/12  98.12/12 100.51/12 106.03/11 107.48/11 108.08/11 
    Kaliningrad                           7.36/7    6.42/7    7.59/12   3.56/9   22.10/14   3.04/11  11.30/14   2.47/7    8.25/14  10.50/10   8.55/14   4.18/12   2.39/14   5.12/11   1.45/14   0.20/14 
 12 Muller Tomasz                 108.51  8.46/9   17.05/10  21.51/9   24.39/9   41.17/9   46.09/9   52.44/9   60.49/11  68.22/11  78.24/11  84.34/11  97.54/11 100.08/11 106.58/12 108.34/12 108.51/12 
    UMKS Kwidzyn                          8.46/9    8.19/11   4.46/2    2.48/6   16.38/11   4.52/13   6.35/4    8.05/14   7.33/11  10.02/9    6.10/12  13.20/14   2.14/11   6.50/13   1.36/12   0.17/11 
 13 Pryjma Tomasz                 114.24 30.02/14  38.53/14  44.53/14  47.44/14  64.18/14  65.59/14  74.54/13  77.30/13  83.21/13  94.11/13  99.21/13 102.40/13 104.44/13 112.39/13 114.06/13 114.24/13 
    KS Spójnia Warszawa                  30.02/14   8.51/12   6.00/10   2.51/7   16.34/10   1.41/1*   8.55/9    2.36/6    5.51/6   10.50/10   5.10/9    3.19/8    2.04/8    7.55/14   1.27/6    0.18/12 
 14 Zelazko Tadeusz               119.47 10.13/10  29.35/13  40.03/13  44.11/13  61.39/13  65.05/13  75.03/14  77.57/14  86.14/14  97.08/14 106.02/14 110.16/14 112.48/14 118.04/14 119.35/14 119.47/14 
    JW 5700 Międzyrzecz                  10.13/10  19.22/14  10.28/14   4.08/10  17.28/13   3.26/12   9.58/12   2.54/8    8.17/13  10.54/12   8.54/13   4.14/11   2.32/13   5.16/12   1.31/9    0.12/3  
    Kluska Wojciech            NKl        5.54/    17.47/    24.28/    28.38/         /         /         /         /    41.00/    48.12/    54.22/    61.57/    64.15/    68.39/    70.17/    70.36/   
    MKS Skarmat Toruń                     5.54/    11.53/     6.41/     4.10/         /         /         /         /         /     7.12/     6.10/     7.35/     2.18/     4.24/     1.38/     0.19/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50         5.0km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-51      2-52      3-53      4-40      5-44      6-42      7-41      8-67      9-46     10-57     11-35     12-37     13-59     14-100   
  1 Kozłowski Jacek                51.38  5.36/1*  11.55/1*  14.44/1*  19.37/1*  24.58/1*  30.33/1*  31.39/1*  35.19/1*  40.29/1*  45.31/1*  47.05/1*  49.43/1*  50.38/1*  51.24/1*  51.38/1* 
    Kraków                                5.36/1*   6.19/1*   2.49/6    4.53/1*   5.21/1*   5.35/1*   1.06/2    3.40/1*   5.10/1*   5.02/1*   1.34/1*   2.38/1*   0.55/1*   0.46/3    0.14/5  
  2 Yudov Sergey                   65.41 10.40/8   17.02/2   19.06/2   25.20/2   32.03/2   38.16/2   39.25/2   43.41/2   51.24/2   56.59/2   58.50/2   63.50/2   64.46/2   65.26/2   65.41/2  
    Kaliningrad                          10.40/8    6.22/2    2.04/3    6.14/2    6.43/3    6.13/2    1.09/3    4.16/3    7.43/6    5.35/2    1.51/4    5.00/8    0.56/2    0.40/2    0.15/10 
  3 Wałachowski Janusz             71.49 10.00/3   17.16/3   19.45/3   26.34/3   33.36/3   41.10/3   42.32/3   47.52/3   55.10/3   62.00/3   64.04/3   69.40/3   70.41/3   71.32/3   71.49/3  
    UKS Saper Kazuń                      10.00/3    7.16/3    2.29/4    6.49/4    7.02/4    7.34/5    1.22/5    5.20/6    7.18/3    6.50/6    2.04/7    5.36/12   1.01/6    0.51/4    0.17/12 
  4 Slutyy Ihor                    73.22  8.05/2   18.25/4   20.21/4   28.27/4   35.29/4   43.32/4   44.55/4   50.36/4   58.28/4   65.08/4   67.22/4   71.04/4   72.12/4   73.08/4   73.22/4  
    KSO SKIF                              8.05/2   10.20/8    1.56/2    8.06/8    7.02/4    8.03/7    1.23/6    5.41/7    7.52/7    6.40/3    2.14/8    3.42/3    1.08/7    0.56/9    0.14/5  
  5 Lech Bogdan                    78.28 12.09/9   20.40/7   29.14/9   36.12/9   42.44/8   49.53/7   51.17/6   55.42/6   64.47/7   71.32/6   73.21/6   76.23/5   77.23/5   78.14/5   78.28/5  
    UMKS Orkan Ostróda                   12.09/9    8.31/5    8.34/15   6.58/5    6.32/2    7.09/3    1.24/7    4.25/4    9.05/10   6.45/5    1.49/2    3.02/2    1.00/5    0.51/4    0.14/5  
  6 Kraśniewski Krzysztof          78.42 10.39/7   21.23/9   24.59/6   31.41/6   40.28/6   48.21/5   49.33/5   55.15/5   62.16/5   68.56/5   70.49/5   76.40/6   77.37/6   78.28/6   78.42/6  
    UMKS Orkan Ostróda                   10.39/7   10.44/9    3.36/9    6.42/3    8.47/10   7.53/6    1.12/4    5.42/8    7.01/2    6.40/3    1.53/5    5.51/14   0.57/3    0.51/4    0.14/5  
  7 Machowski Władysław            87.03 13.05/10  21.08/8   25.18/8   33.29/7   45.57/9   56.54/9   57.58/9   62.08/9   69.42/8   77.42/8   79.39/8   84.46/7   85.54/7   86.46/7   87.03/7  
    UKS OSiR Gra Kalwaria                13.05/10   8.03/4    4.10/12   8.11/9   12.28/13  10.57/11   1.04/1*   4.10/2    7.34/5    8.00/8    1.57/6    5.07/9    1.08/7    0.52/8    0.17/12 
  8 Warchoł Andrzej                87.48 10.12/5   20.21/6   25.04/7   34.44/8   42.15/7   49.41/6   51.19/7   56.03/7   64.36/6   72.35/7   74.25/7   84.56/8   86.36/8   87.33/8   87.48/8  
    MKS Skarmat Toruń                    10.12/5   10.09/7    4.43/13   9.40/13   7.31/6    7.26/4    1.38/9    4.44/5    8.33/8    7.59/7    1.50/3   10.31/15   1.40/15   0.57/11   0.15/10 
  9 Żebrowski Dariusz              88.16 10.01/4   19.52/5   23.13/5   30.47/5   38.38/5   50.02/8   51.39/8   61.01/8   69.50/9   78.44/9   81.17/9   85.28/9   86.56/9   87.58/9   88.16/9  
    KS OK!Sport                          10.01/4    9.51/6    3.21/8    7.34/7    7.51/7   11.24/12   1.37/8    9.22/14   8.49/9    8.54/10   2.33/11   4.11/4    1.28/12   1.02/13   0.18/14 
 10 Czerkawski Wacław             100.37 10.24/6   27.01/11  29.59/11  42.36/11  50.44/11  59.53/10  61.32/10  72.52/11  82.15/11  91.07/10  93.36/10  98.02/10  99.23/10 100.23/10 100.37/10 
    MUKS Gliwice                         10.24/6   16.37/13   2.58/7   12.37/15   8.08/8    9.09/8    1.39/11  11.20/15   9.23/11   8.52/9    2.29/10   4.26/6    1.21/10   1.00/12   0.14/5  
 11 Szmidtka Wiesław              102.37 13.43/11  25.45/10  29.26/10  38.56/10  49.49/10  61.14/11  63.27/11  70.52/10  82.02/10  91.28/11  94.31/11  99.48/11 101.16/11 102.25/11 102.37/11 
    GKS Luzino                           13.43/11  12.02/10   3.41/11   9.30/12  10.53/12  11.25/13   2.13/14   7.25/11  11.10/13   9.26/12   3.03/15   5.17/11   1.28/12   1.09/14   0.12/1* 
 12 Shugunov Vladimir             105.13 23.10/15  35.22/14  38.04/14  47.24/13  55.55/12  65.15/12  66.53/12  73.55/12  87.03/12  95.58/12  98.37/12 102.56/12 104.09/12 105.00/12 105.13/12 
    Kaliningrad                          23.10/15  12.12/11   2.42/5    9.20/11   8.31/9    9.20/9    1.38/9    7.02/9   13.08/15   8.55/11   2.39/12   4.19/5    1.13/9    0.51/4    0.13/3  
 13 Samborski Andrzej             109.50 14.55/12  33.30/13  37.08/12  44.08/12  57.06/13  68.45/13  70.39/13  77.58/13  88.05/13  98.51/13 101.50/13 106.44/13 108.22/13 109.31/13 109.50/13 
    JW 5700 Międzyrzecz                  14.55/12  18.35/14   3.38/10   7.00/6   12.58/14  11.39/15   1.54/13   7.19/10  10.07/12  10.46/14   2.59/14   4.54/7    1.38/14   1.09/14   0.19/15 
 14 Galla Andrzej                 122.38 17.01/13  31.47/12  37.43/13  47.39/14  65.34/14  77.03/14  78.51/14  86.22/14  99.14/15 111.17/15 114.13/15 120.02/15 121.29/15 122.25/15 122.38/15 
    HKS Ayzmut Mochy                     17.01/13  14.46/12   5.56/14   9.56/14  17.55/15  11.29/14   1.48/12   7.31/12  12.52/14  12.03/15   2.56/13   5.49/13   1.27/11   0.56/9    0.13/3  
 15 Andrzejewski Leszek       PK  114.53 19.05/14  47.33/15  49.28/15  58.31/15  67.27/15  77.58/15  80.26/15  88.22/15  95.53/14 105.36/14 107.53/14 113.03/14 114.02/14 114.41/14 114.53/14 
    UKS Azymut 45 Gdynia                 19.05/14  28.28/15   1.55/1*   9.03/10   8.56/11  10.31/10   2.28/15   7.56/13   7.31/4    9.43/13   2.17/9    5.10/10   0.59/4    0.39/1*   0.12/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55         6.8km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-48      2-49      3-38      4-43      5-42      6-41      7-55      8-46      9-57     10-35     11-60     12-100   
  1 Hornik Zbigniew                55.33  4.28/2   10.52/1*  14.13/1*  28.23/2   29.40/2   30.49/1*  37.28/1*  43.18/1*  49.09/1*  50.47/1*  54.14/1*  55.20/1*  55.33/1* 
    LKO Leszno                            4.28/2    6.24/1*   3.21/1*  14.10/5    1.17/1*   1.09/1*   6.39/1*   5.50/1*   5.51/2    1.38/1*   3.27/4    1.06/2    0.13/1* 
  2 Krochmal Andrzej               58.19  4.38/3   11.19/2   14.57/2   27.59/1*  29.23/1*  30.49/1*  38.17/2   44.57/2   51.38/2   53.31/2   56.55/2   58.04/2   58.19/2  
    KS Spójnia Warszawa                   4.38/3    6.41/2    3.38/2   13.02/3    1.24/2    1.26/5    7.28/3    6.40/3    6.41/5    1.53/3    3.24/1*   1.09/3    0.15/5  
  3 Miszewski Romuald              63.52  4.23/1*  11.52/3   20.29/6   33.29/4   36.04/5   37.14/5   44.06/4   51.28/4   57.01/3   59.00/3   62.26/3   63.39/3   63.52/3  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  4.23/1*   7.29/3    8.37/8   13.00/2    2.35/8    1.10/2    6.52/2    7.22/5    5.33/1*   1.59/5    3.26/3    1.13/5    0.13/1* 
  4 Sudoł Jerzy                    64.18  5.52/7   13.50/4   18.10/3   30.36/3   32.10/3   33.33/3   43.59/3   51.03/3   57.40/4   59.28/4   63.02/4   64.05/4   64.18/4  
    Indywidualnie                         5.52/7    7.58/4    4.20/4   12.26/1*   1.34/4    1.23/4   10.26/7    7.04/4    6.37/4    1.48/2    3.34/5    1.03/1*   0.13/1* 
  5 Asylov Albert                  66.20  5.04/4   14.29/6   18.36/4   34.01/5   35.40/4   37.00/4   45.48/5   52.04/5   58.57/5   61.03/5   64.49/5   66.04/5   66.20/5  
    Kaliningrad                           5.04/4    9.25/6    4.07/3   15.25/8    1.39/6    1.20/3    8.48/5    6.16/2    6.53/6    2.06/6    3.46/6    1.15/6    0.16/7  
  6 Bala Bogdan                    67.06  5.10/5   17.12/7   21.57/7   35.06/6   36.35/6   38.11/6   46.06/6   54.00/6   60.20/6   62.14/6   65.39/6   66.51/6   67.06/6  
    MKS Pogoń Siedlce                     5.10/5   12.02/7    4.45/5   13.09/4    1.29/3    1.36/7    7.55/4    7.54/6    6.20/3    1.54/4    3.25/2    1.12/4    0.15/5  
  7 Deck Wiesław                   79.46  6.10/8   14.13/5   19.09/5   39.10/7   41.14/7   43.07/8   52.09/7   63.19/7   71.24/7   73.39/7   78.09/7   79.28/7   79.46/7  
    Indywidualnie Sulejówek               6.10/8    8.03/5    4.56/6   20.01/9    2.04/7    1.53/8    9.02/6   11.10/7    8.05/9    2.15/7    4.30/9    1.19/8    0.18/9  
  8 Olbrycht Janusz                99.45  5.31/6   20.07/8   25.19/8   39.44/8   41.20/8   42.54/7   61.20/8   83.50/8   91.38/8   94.01/8   98.02/8   99.29/8   99.45/8  
    Indywidualnie                         5.31/6   14.36/8    5.12/7   14.25/6    1.36/5    1.34/6   18.26/9   22.30/9    7.48/7    2.23/8    4.01/8    1.27/9    0.16/7  
  9 Czechowski Bolesław           138.30 12.12/10  34.46/10  46.17/9   69.01/10  73.04/10  76.01/9  101.11/10 116.25/9  126.22/9  130.02/9  135.56/9  138.03/9  138.30/9  
    UMKS Orkan Ostróda                   12.12/10  22.34/10  11.31/9   22.44/10   4.03/9    2.57/9   25.10/10  15.14/8    9.57/10   3.40/10   5.54/10   2.07/10   0.27/10 
 10 Mirochnichenko Victor         138.36 11.42/9   27.11/9   53.00/10  67.35/9   71.40/9   76.14/10  88.15/9  122.29/10 130.30/10 133.18/10 137.04/10 138.22/10 138.36/10 
    Kaliningrad                          11.42/9   15.29/9   25.49/10  14.35/7    4.05/10   4.34/10  12.01/8   34.14/10   8.01/8    2.48/9    3.46/6    1.18/7    0.14/4  
    Krylov Boris               NKl        9.06/    18.05/    21.07/    34.22/    35.36/    36.48/    43.40/    50.30/    56.05/    58.07/         /    62.42/    63.01/   
    Kaliningrad                           9.06/     8.59/     3.02/    13.15/     1.14/     1.12/     6.52/     6.50/     5.35/     2.02/         /         /     0.19/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M60        10.0km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-64      2-49      3-39      4-66      5-53      6-40      7-58      8-54      9-56     10-33     11-35     12-37     13-59     14-100   
  1 Król Benedykt                  68.49  3.43/5    8.55/4   14.08/4   17.11/1*  21.42/2   28.07/1*  41.21/2   45.31/2   58.51/1*  60.47/1*  63.05/1*  66.42/1*  67.46/1*  68.33/1*  68.49/1* 
    UKS Siódemka Rumia                    3.43/5    5.12/2    5.13/6    3.03/1*   4.31/6    6.25/1*  13.14/8    4.10/2   13.20/2    1.56/1*   2.18/1*   3.37/1*   1.04/3    0.47/1*   0.16/6  
  2 Mientki Tadeusz                72.54  2.17/1*   6.34/1*  10.31/1*  19.49/4   29.28/6   37.07/4   41.24/3   47.47/3   60.41/2   62.58/2   65.17/2   70.51/2   71.54/2   72.42/2   72.54/2  
    UMKS Orkan Ostróda                    2.17/1*   4.17/1*   3.57/1*   9.18/7    9.39/8    7.39/3    4.17/1*   6.23/7   12.54/1*   2.17/3    2.19/2    5.34/7    1.03/2    0.48/3    0.12/1* 
  3 Bohaczek Janusz                78.37  2.38/2    8.17/2   13.07/2   24.56/7   27.10/4   38.11/5   43.48/5   49.17/4   64.57/4   67.06/3   69.31/3   76.33/3   77.35/3   78.23/3   78.37/3  
    UMKS Orkan Ostróda                    2.38/2    5.39/3    4.50/3   11.49/8    2.14/1*  11.01/7    5.37/2    5.29/5   15.40/3    2.09/2    2.25/3    7.02/8    1.02/1*   0.48/3    0.14/2  
  4 Owczarski Tomasz               79.37  2.56/3    8.50/3   14.02/3   18.32/2   21.11/1*  29.34/2   36.03/1*  41.45/1*  61.12/3   68.44/4   72.13/4   76.51/4   78.19/4   79.21/4   79.37/4  
    WKS Chojnice                          2.56/3    5.54/4    5.12/5    4.30/3    2.39/2    8.23/4    6.29/4    5.42/6   19.27/8    7.32/9    3.29/7    4.38/5    1.28/6    1.02/7    0.16/6  
  5 Wysocki Andrzej                81.46  3.50/7   10.40/7   16.40/7   21.30/5   25.35/3   36.28/3   42.12/4   49.25/5   67.05/5   70.25/5   73.56/5   78.37/5   80.20/5   81.32/5   81.46/5  
    MUKS Gliwice                          3.50/7    6.50/7    6.00/8    4.50/4    4.05/4   10.53/6    5.44/3    7.13/8   17.40/5    3.20/7    3.31/8    4.41/6    1.43/8    1.12/8    0.14/2  
  6 Świerczyński Bogdan            85.42  3.56/8    9.56/5   15.28/6   22.46/6   29.16/5   40.44/6   49.52/6   55.16/6   74.14/6   76.57/6   79.35/6   83.25/6   84.33/6   85.25/6   85.42/6  
    KS Modrzew Skwierzyna                 3.56/8    6.00/5    5.32/7    7.18/6    6.30/7   11.28/8    9.08/6    5.24/4   18.58/6    2.43/5    2.38/6    3.50/3    1.08/4    0.52/5    0.17/8  
  7 Bazalenko Valery               88.10  3.07/4   14.47/9   19.50/8   33.18/9   36.48/9   43.43/7   56.41/8   60.24/8   76.35/7   79.12/7   81.44/7   85.35/7   87.09/7   87.56/7   88.10/7  
    Kaliningrad                           3.07/4   11.40/9    5.03/4   13.28/9    3.30/3    6.55/2   12.58/7    3.43/1*  16.11/4    2.37/4    2.32/4    3.51/4    1.34/7    0.47/1*   0.14/2  
  8 Chernikh Vladimir              88.37  3.44/6   10.28/6   14.29/5   18.36/3   33.41/8   43.59/8   52.50/7   58.10/7   77.15/8   80.00/8   82.37/8   86.23/8   87.31/8   88.23/8   88.37/8  
    Kaliningrad                           3.44/6    6.44/6    4.01/2    4.07/2   15.05/9   10.18/5    8.51/5    5.20/3   19.05/7    2.45/6    2.37/5    3.46/2    1.08/4    0.52/5    0.14/2  
  9 Toropilin Nikolay             132.50  6.51/9   13.46/8   20.31/9   27.41/8   31.56/7   61.50/9   76.05/9   86.30/9  112.44/9  116.30/9  121.11/9  128.43/9  130.33/9  132.20/9  132.50/9  
    Kaliningrad                           6.51/9    6.55/8    6.45/9    7.10/5    4.15/5   29.54/9   14.15/9   10.25/9   26.14/9    3.46/8    4.41/9    7.32/9    1.50/9    1.47/9    0.30/9  
    Szepelak Jan               NKl       13.46/    23.28/    35.09/         /         /         /         /         /    55.39/    60.26/    65.57/    74.13/    76.57/    79.09/    79.51/   
    UMKS Orkan Ostróda                   13.46/     9.42/    11.41/         /         /         /         /         /         /     4.47/     5.31/     8.16/     2.44/     2.12/     0.42/   
    Łapanowski Jacenty         NKl        3.24/    12.08/    17.48/    21.38/         /    33.00/    38.37/    45.01/    64.04/    66.46/    69.27/    73.41/    75.16/    76.06/    76.20/   
    KU AZS WAT Warszawa                   3.24/     8.44/     5.40/     3.50/         /         /     5.37/     6.24/    19.03/     2.42/     2.41/     4.14/     1.35/     0.50/     0.14/   
    Jakielaszek Ryszard        NKl        2.54/     7.28/    12.27/    15.26/    18.02/    26.23/    32.40/    38.54/    51.44/    53.54/         /    62.08/    63.01/    63.44/    63.58/   
    GKS Luzino                            2.54/     4.34/     4.59/     2.59/     2.36/     8.21/     6.17/     6.14/    12.50/     2.10/         /         /     0.53/     0.43/     0.14/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M65         6.0km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-65      2-51      3-52      4-53      5-55      6-67      7-54      8-46      9-56     10-57     11-35     12-59     13-100   
  1 Wasilewski Stanisław           82.52  1.46/1*  14.29/2   24.56/1*  28.21/1*  39.52/1*  46.57/1*  52.15/1*  66.17/1*  71.49/1*  75.09/1*  77.12/1*  81.38/1*  82.37/1*  82.52/1* 
    UKS Saper Kazuń                       1.46/1*  12.43/2   10.27/1*   3.25/3   11.31/2    7.05/4    5.18/1*  14.02/1*   5.32/1*   3.20/1*   2.03/1*   4.26/1*   0.59/1*   0.15/1* 
  2 Woźniak Henryk                 98.21  2.03/3   16.15/3   32.33/3   35.22/3   45.32/2   50.32/2   56.50/2   76.36/2   83.54/2   87.47/2   90.30/2   96.53/2   97.59/2   98.21/2  
    UMKS Orkan Ostróda                    2.03/3   14.12/3   16.18/3    2.49/2   10.10/1*   5.00/1*   6.18/2   19.46/2    7.18/3    3.53/2    2.43/3    6.23/3    1.06/3    0.22/3  
  3 Czabański Edward              118.32  2.37/4   13.27/1*  29.53/2   32.37/2   50.40/3   56.19/3   63.24/3   93.58/3  100.55/3  106.28/3  110.00/3  116.25/3  118.07/3  118.32/3  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  2.37/4   10.50/1*  16.26/4    2.44/1*  18.03/4    5.39/2    7.05/3   30.34/4    6.57/2    5.33/4    3.32/4    6.25/4    1.42/4    0.25/4  
  4 Wojtyła Jerzy                 137.34  2.01/2   39.28/4   52.51/4   59.53/4   76.44/4   83.33/4   91.14/4  115.24/4  122.53/4  128.17/4  130.53/4  136.12/4  137.14/4  137.34/4  
    UMKS Orkan Ostróda                    2.01/2   37.27/4   13.23/2    7.02/4   16.51/3    6.49/3    7.41/4   24.10/3    7.29/4    5.24/3    2.36/2    5.19/2    1.02/2    0.20/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M80+        8.0km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-65      2-47      3-62      4-56      5-33      6-35      7-59      8-100   
  1 Zielczyński Mieczysław         76.28  3.57/1*  18.05/1*  30.14/1*  41.34/1*  49.11/1*  55.42/1*  73.13/1*  75.57/1*  76.28/1* 
    A-TO-MY Warszawa                      3.57/1*  14.08/1*  12.09/1*  11.20/1*   7.37/1*   6.31/1*  17.31/1*   2.44/1*   0.31/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: Open1       0.0km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-65      2-47      3-32      4-69      5-35      6-59      7-100   
  1 Tuguchev Sergey                21.01  2.30/6    4.20/1*   8.22/1*  13.21/1*  15.42/1*  19.51/1*  20.45/1*  21.01/1* 
    Kaliningrad                           2.30/6    1.50/1*   4.02/1*   4.59/2    2.21/5    4.09/2    0.54/5    0.16/5  
  2 Bielecki Tadeusz               28.15  1.35/2    9.41/6   15.10/4   20.57/2   22.55/2   27.18/2   28.03/2   28.15/2  
    UKS Siódemka Rumia                    1.35/2    8.06/6    5.29/3    5.47/3    1.58/1*   4.23/3    0.45/1*   0.12/1* 
  3 Cichosz Jarosław               30.40  6.05/9   14.42/9   19.03/7   23.25/3   25.36/3   29.39/3   30.27/3   30.40/3  
    Sklepbiegowy.com                      6.05/9    8.37/7    4.21/2    4.22/1*   2.11/2    4.03/1*   0.48/3    0.13/2  
  4 Rutkowski Remigiusz            31.40  1.33/1*   6.22/3   17.25/5   23.30/4   25.50/4   30.33/4   31.24/4   31.40/4  
    UKS Siódemka Rumia                    1.33/1*   4.49/4   11.03/9    6.05/4    2.20/4    4.43/4    0.51/4    0.16/5  
  5 Sędłak Ewa                     37.02  2.27/4    5.46/2   12.23/2   26.12/6   29.36/6   35.43/5   36.44/5   37.02/5  
    KS OK!Sport                           2.27/4    3.19/2    6.37/5   13.49/8    3.24/6    6.07/5    1.01/6    0.18/8  
  6 Krylova Lubov                  38.17  3.00/7    7.13/4   14.32/3   24.11/5   28.22/5   35.50/6   37.47/6   38.17/6  
    Kaliningrad                           3.00/7    4.13/3    7.19/6    9.39/6    4.11/8    7.28/7    1.57/9    0.30/9  
  7 Pestka Maciej                  41.33  2.18/3   14.30/8   20.14/9   29.23/7   33.13/7   39.59/7   41.20/7   41.33/7  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  2.18/3   12.12/9    5.44/4    9.09/5    3.50/7    6.46/6    1.21/8    0.13/2  
  8 Udaeva Yulia                   54.36  3.17/8    9.33/5   19.03/7   31.23/8   36.01/8   53.06/8   54.20/8   54.36/8  
    Kaliningrad                           3.17/8    6.16/5    9.30/8   12.20/7    4.38/9   17.05/9    1.14/7    0.16/5  
  9 Lewalski Sebastian             65.37  2.27/4   11.28/7   18.52/6   54.38/9   56.53/9   64.39/9   65.24/9   65.37/9  
    UKS Siódemka Rumia                    2.27/4    9.01/8    7.24/7   35.46/9    2.15/3    7.46/8    0.45/1*   0.13/2  
    Klasa Paweł                NKl        2.45/         /    12.17/    22.34/    26.42/    33.42/    35.18/    35.34/   
    Indywidualnie                         2.45/         /         /    10.17/     4.08/     7.00/     1.36/     0.16/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: Open2       9.2km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-49      3-48      4-47      5-55      6-66      7-51      8-64      9-56     10-69     11-35     12-59     13-100   
  1 Krylov Mikhail                 78.22  5.09/3    7.40/1*  22.22/4   25.29/2   37.06/2   44.08/1*  49.39/1*  59.25/1*  67.42/1*  70.29/1*  72.34/1*  77.24/1*  78.09/1*  78.22/1* 
    Kaliningrad                           5.09/3    2.31/1*  14.42/7    3.07/1*  11.37/8    7.02/1*   5.31/1*   9.46/8    8.17/2    2.47/1*   2.05/2    4.50/5    0.45/3    0.13/3  
  2 Sadowski Michał                85.44  5.26/4   10.46/6   19.43/2   28.56/4   42.14/5   50.10/2   56.03/2   64.15/2   73.34/2   77.51/2   80.10/2   84.53/2   85.31/2   85.44/2  
    Indywidualnie                         5.26/4    5.20/8    8.57/1*   9.13/16  13.18/10   7.56/3    5.53/2    8.12/3    9.19/6    4.17/6    2.19/5    4.43/4    0.38/1*   0.13/3  
  3 Niedbała Kasjusz               89.08  4.04/1*   7.59/2   26.18/5   30.30/5   40.59/4   50.19/3   61.11/3   70.00/3   78.55/3   81.54/3   84.05/3   88.08/3   88.50/3   89.08/3  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  4.04/1*   3.55/4   18.19/10   4.12/3   10.29/4    9.20/5   10.52/12   8.49/5    8.55/4    2.59/3    2.11/3    4.03/3    0.42/2    0.18/11 
  4 Lisowski Andrzej               92.00  4.57/2    8.09/3   17.14/1*  25.22/1*  32.27/1*  58.50/6   67.13/6   74.19/6   82.13/5   85.20/4   87.18/4   91.00/4   91.46/4   92.00/4  
    Indywidualnie                         4.57/2    3.12/2    9.05/2    8.08/15   7.05/1*  26.23/16   8.23/6    7.06/1*   7.54/1*   3.07/4    1.58/1*   3.42/1*   0.46/4    0.14/7  
  5 Odra Marcin                    94.07  5.31/5    9.42/4   22.05/3   27.19/3   38.34/3   54.31/4   61.34/4   70.44/4   81.03/4   85.34/5   88.00/5   93.04/5   93.54/5   94.07/5  
    Indywidualnie                         5.31/5    4.11/5   12.23/5    5.14/6   11.15/7   15.57/15   7.03/4    9.10/6   10.19/8    4.31/8    2.26/6    5.04/7    0.50/5    0.13/3  
  6 Wałachowski Piotr              95.48  5.54/6   22.44/13  33.02/7   37.28/7   48.10/6   57.18/5   63.42/5   74.14/5   82.48/6   86.32/6   89.22/6   94.20/6   95.32/6   95.48/6  
    Indywidualnie                         5.54/6   16.50/14  10.18/3    4.26/5   10.42/5    9.08/4    6.24/3   10.32/9    8.34/3    3.44/5    2.50/10   4.58/6    1.12/9    0.16/8  
  7 Melzer Arkadiusz               97.36 12.28/15  16.20/10  33.05/8   37.25/6   48.21/7   59.19/7   69.46/7   77.41/7   87.29/7   90.17/7   92.29/7   96.29/7   97.19/7   97.36/7  
    UKS Siódemka Rumia                   12.28/15   3.52/3   16.45/8    4.20/4   10.56/6   10.58/7   10.27/10   7.55/2    9.48/7    2.48/2    2.12/4    4.00/2    0.50/5    0.17/9  
  8 Dutkowski Adam                111.54 22.48/16  27.35/14  38.25/10  44.16/10  52.59/9   63.18/9   71.54/8   81.19/8   95.57/8  100.22/8  104.13/8  110.11/8  111.31/8  111.54/8  
    UKS Arkady Raszków                   22.48/16   4.47/7   10.50/4    5.51/9    8.43/3   10.19/6    8.36/7    9.25/7   14.38/11   4.25/7    3.51/13   5.58/10   1.20/12   0.23/13 
  9 Snapelev Andrey               118.53  7.56/10  20.37/12  33.00/6   38.40/8   51.04/8   64.20/10  72.42/9   86.42/9  101.21/9  106.17/9  110.21/9  116.50/9  118.24/9  118.53/9  
    Kaliningrad                           7.56/10  12.41/13  12.23/5    5.40/7   12.24/9   13.16/10   8.22/5   14.00/10  14.39/12   4.56/9    4.04/15   6.29/13   1.34/15   0.29/14 
 10 Ivkina Elena                  120.42  8.38/11  17.31/11  35.16/9   41.44/9   55.33/11  66.55/11  82.33/11  90.58/10 103.15/10 108.21/10 112.27/10 118.39/10 120.08/10 120.42/10 
    Kaliningrad                           8.38/11   8.53/12  17.45/9    6.28/11  13.49/11  11.22/8   15.38/13   8.25/4   12.17/9    5.06/10   4.06/16   6.12/11   1.29/14   0.34/15 
 11 Przytarski Mariusz            123.43  6.14/7   10.39/5   41.57/14  45.48/11  53.32/10  60.45/8   81.34/10 100.15/11 109.18/11 114.44/11 117.10/11 122.23/11 123.26/11 123.43/11 
    Indywidualnie                         6.14/7    4.25/6   31.18/16   3.51/2    7.44/2    7.13/2   20.49/16  18.41/15   9.03/5    5.26/11   2.26/6    5.13/8    1.03/7    0.17/9  
 12 Kąkol Aleksandra              145.48  8.58/12  14.48/7   38.46/11  46.11/12  61.49/12  76.32/13  92.41/13 109.26/12 124.35/12 132.37/12 135.45/12 144.20/12 145.36/12 145.48/12 
    UKS Orka Gdynia                       8.58/12   5.50/9   23.58/12   7.25/13  15.38/16  14.43/11  16.09/14  16.45/14  15.09/13   8.02/15   3.08/11   8.35/15   1.16/11   0.12/1* 
 13 Robaczewska Karolina          146.51 10.01/13  15.56/9   39.45/12  47.32/14  62.37/14  77.27/14  93.44/14 110.15/13 125.25/13 133.17/13 136.41/13 145.23/13 146.33/13 146.51/13 
    UKS Orka Gdynia                      10.01/13   5.55/10  23.49/11   7.47/14  15.05/13  14.50/12  16.17/15  16.31/11  15.10/14   7.52/14   3.24/12   8.42/16   1.10/8    0.18/11 
 14 Popkov Sergey                 148.53  7.41/9   15.42/8   41.04/13  46.51/13  62.02/13  74.21/12  84.51/12 112.42/14 126.16/14 134.39/14 138.40/14 146.29/14 148.16/14 148.53/14 
    Kaliningrad                           7.41/9    8.01/11  25.22/13   5.47/8   15.11/15  12.19/9   10.30/11  27.51/16  13.34/10   8.23/16   4.01/14   7.49/14   1.47/16   0.37/16 
 15 Pudło Michał                  176.23  7.27/8   40.26/15  67.49/15  74.29/15  89.08/15 104.33/15 114.34/15 131.14/15 159.43/15 166.16/15 168.47/15 174.44/15 176.10/15 176.23/15 
    Indywidualnie                         7.27/8   32.59/15  27.23/14   6.40/12  14.39/12  15.25/14  10.01/8   16.40/13  28.29/16   6.33/12   2.31/8    5.57/9    1.26/13   0.13/3  
 16 Ferliński Michał              180.02 11.04/14  44.04/16  71.39/16  77.46/16  92.54/16 108.10/16 118.19/16 134.57/16 163.11/16 169.47/16 172.18/16 178.38/16 179.50/16 180.02/16 
    MKS Skarmat Toruń                    11.04/14  33.00/16  27.35/15   6.07/10  15.08/14  15.16/13  10.09/9   16.38/12  28.14/15   6.36/13   2.31/8    6.20/12   1.12/9    0.12/1*